Розсільний козячий сир з травами Халлумі, Ивано-Франковск

Последнее редактирование: 31.05.2017. Информация может быть не актуальна
Розсільний козячий сир з травами Халлумі - Agrobiz.net
290,00 грн. /кг В наличии

Халлумі з прованськими травами (містить 30% коровячого молока ). Молодий вид сиру із дещо гумовою текстурою. Добре плавиться, через що ідеально підходить для підсмажування або грилювання. Вага голівки - 250 г, 170 грн/кг.

Халумі, халлумі (англ. Halloumi або haloumi, грец. , тур. Hellim, allm) - левантійський сир, відомий в Європі за кіпрської кухні. Він виготовляється з суміші козячого молока і молока овець, хоча іноді містить і коров’яче молоко. Він має високу температуру плавлення, і тому його можна обсмажити або приготувати на грилі.

Сир білого кольору, з відмінною шаруватої текстурою, подібною моцареллі, має легко солоний смак. Зберігається в розсолі і може зберігатися до одного року, якщо заморожений нижче -18 ° C (0 ° F) і розморожений до +4 ° C (39 ° F) для продажу в супермаркетах. Дуже часто до сиру додають м’яту. М’ята підсилює смак, крім того, має природне антибактеріальну дію, що збільшує термін зберігання сиру. Сири халумі промислового виготовлення містять більше коров’ячого молока, ніж козячого та овечого. Це знижує витрати на виробництво, але змінює смак і поведінку при обсмажуванні.

Особливість його приготування полягає в тому, що він може бути обсмажений до красивого золотисто-коричневого кольору завдяки своїй більш високою, ніж у інших сирів, температурі плавлення. Це робить його придатним для смаження або гриля (як, наприклад, в саганакі). У такій якості він використовується в якості наповнювача в салати або подається з смаженими овочами. Кіпріоти в жарку пору року їдять халумі з кавуном. Інший варіант - халумі і lountza - поєднання або з скибочкою копченої свинини або баранини, або з м’якої баранячої ковбаскою.

Властивість чинити опір плавлению виникає завдяки особливості виготовлення. Халумі виготовляється з сиру, що піддавався нагріванню до приміщення в розсіл у формі. Традиційний халумі має напівкруглу форму, приблизно розміром з великий гаманець, вагою 220-270 г. Вміст жиру становить приблизно 25% від ваги або 47% від сухої ваги; близько 17% білка. Його жорстка текстура призводить до того, що коли його їдять, він поскрипує на зубах.

Незважаючи на те що халумі має спірне походження і виробляється також в інших країнах східного Середземномор’я, його назва зареєстровано в США в якості торгової марки Кіпром.

 

Надсилаємо сири Новою Поштою при вартості замовлення від 500 грн

Страна производитель: Украина
Тип: мягкий
Производитель: Еко-Карпати
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует козий сыр?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Розсільний козячий сир з травами Халлумі: козьи кисломолочные продукты, козьи сыры оптом, козячий сир бринза, козячі кисломолочні продукти, козячі сири оптом, молодий козячий сир будз, мякий козячий сир, розсільний козячий сир з травами халлумі, сыр, твердий козячий сир з перцем, твердий сир козячий,