Семена моркови Скарла F1 0,5 кг

13.10.2016    Семена овощей — Семена моркови    Одесса
858,39 грн.
Семена моркови Скарла F1 0,5 кг - Agrobiz.net

Описание

Пізній сорт моркви Фракійского типу. Коренеплід великий, циліндричний, звужується в кінці. Високий вміст каротину. Поєднує хороші смакові якості і лежкість. Забарвлення м'якоті інтенсивно-помаранчевого кольору. За формою нагадує шантані, але довший на 5-6 см.

СКАРЛА ПІЗНІЙ СОРТ МОРКВ? ФЛАКІЙСКОГО Т?ПУ.

Коренеплід великий, циліндричний, звужується в кінці. М'якоть забарвлена в інтенсивний помаранчевий колір, тому що в овочі високий вміст каротину. Сорт поєднує хороші смакові якості і лежкість. Коренеплід за формою нагадує Шантане, але довший на 5-6 см. Довжина цього коренеплода – 20-22 см, діаметр – 40-60 мм. Морква призначена для вживання в свіжому вигляді і для переробки. У кулінарній індустрії дуже широко використовується для приготування «корейської моркви» та інших салатів. Скарла – один із найбільш продуктивних, універсальних пластичних сортів. Насіння моркви Скарла вирощується практично у всіх областях України. Сорт стійкий до стрілкування і високоврожайний – 100 т/га.

Цена: 858,39 грн.
Нет в наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв
Варианты поиска Семена моркови Скарла F1 0,5 кг: заказать семена моркови купить семена моркови купить семена моркови в украине семена моркови семена моркови недорого цена семена моркови