Сетка шпалерная для огурцов Intermas зеленая 1,7*500 м.

01.06.2015    Теплицы, парники, ограждения — Сетка рабица, ограждения    Берегово
1 788,69 грн.
Сетка шпалерная для огурцов Intermas зеленая 1,7*500 м. - Agrobiz.net
Характеристики
Назначение: ограждающая
Материал: ПВХ
Страна производитель: Венгрия

Описание

Сітка шпалерна для огірків Intermas зелена 500 м.

Вертикальний метод вирощування овочів в відкритому грунті відкриває широкі можливості для полегшення роботи з в’юнкими культурами для сільських господарств та содоводів-любителів.При використанні сітки досягається економія посівної площі - з одного квадратного метра можна зібрати врожай у 2 рази більше.Для огірків, довжина стебла яких не перевищує 50 см звісно підійде вирощування на землі. Але що робити, якщо хочеться виростити огірки, довжина стебел яких більше 50 см? Класти їх пагони на землю? Тоді огірки будуть частіше хворіти із-за відсутності провітрювання, а то і зовсім загинуть. А так не хочеться втрачати вже вирощений урожай. В такому випадку, звісно, більшість людей забивать величезні кілки та протягують шпагат. Але це потребує багато роботи, та і без чоловічої допомоги не обійтись! Саме для цього випадку призначена шпалерна сітка, яка зекономить ваш час та гроші.

Впровадження у виробницво технології двовісного орієнтування, дозволило отримати недорогий товар з відмінними споживчими якостями. Продукція має високий рівень опору ультрафіолетового випромінювання і атмосферних впливів. Робочі температури від -60 до +85 оС. На відмінну від аналогічної продукції китайських та іспанських виробників, має більшу товщину ниток, щільність, місця зєднання зміцненні, доданий стабілізатор, що по подовжує строк використання в 2-3 рази.

Розмір вічка такої сітки 150 мм / 170 мм, що дозволяє вусикам огірка або іншої в’юнкої рослини досить просто за них зачіпатся, не пошкоджуючи свого пагона та листків, а що особливо важливо - самого плоду. Ширина 1,7 м; довжина: 3м, 5м, 10м, 20м, 50м, та 1 000м.

Переваги шпалерної сітки:

-зберігає рослини від загнивання плодів, дозволяючи повітрю проходити через стебла;

- збирати врожай з високої та акуратної грядки набагато легше;

- спрощується процес прополки, удобрення. Плоди добре видно через великі вічка сітки;

- покращується доступ сонця та повітря до рослини;

- витримує велику вагу;

- безпечна для людей та тварин;

- нейтральна при використанні добрив та хімікатів;

- не ріже пагони, що нерідко стається при використанні проволки або шпагату;

- розрахована для багаторазового використання.


Тип сетки: Шпалерная

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв
Варианты поиска Сетка шпалерная для огурцов Intermas зеленая 1,7*500 м.: агроволокно агроволокно agreen агроволокно agreen купить агроволокно агрин агроволокно купить агроволокно купить украина агроволокно украина куплю агроволокно куплю агроволокно украина черное агроволокно шпалерная сетка для огурцов