Штарга, к.е. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Штарга, к.е. Гербіцид - Agrobiz.net
213,43 грн. /шт В наличии
Найкращий гербіцидний ефект забезпечується при застосуванні препарату в умовах достатнього зволоження ґрунту.Препарат не можна застосовувати у спекотливі дні при сильному сонячному випромінюванні або при небезпеці нічних приморозків, а також в посівах хворих або ослаблених рослин, оскільки можливе пошкодження буряків!
Рекомендовано проводити обприскування при температурі від +8 до +25 С за допомогою наземної техніки в ранкові (до 10) і вечірні (після 18) години при мінімальних повітряних потоках. Швидкість повітря при дрібно-крапельному обприскуванні не повинна перевищувати 3 м/с, при велико-крапельному - 4 м/с.Відразу ж після кожного обприскування необхідно проводити ретельне промивання баку, магістральних трубопроводів та форсунок чистою водою.Обприскування посівів слід проводити у період вегетації культури у фазі 2-4 листки у однорічних бур’янів та 10-15 см у пирію повзучого.Перед внесенням необхідно підготувати обладнання для обприскування: перевірити справність систем обприскувача, провести ретельне промивання баку, магістральних трубопроводів та форсунок. Використовувати оприскувачі з фільтром не менше 80 µ. Перед застосуванням каністри з препаратом ретельно розтрусити. Залити бак обприскувача наполовину чистою водою, вилити з каністр необхідну кількість препарату при увімкненому режимі розмішування, додати воду до необхідного об'єму. Перемішування не припиняти і під час обробки для забезпечення однорідності робочого розчину. Не залишати розчин без постійного перемішування. Не допускати проливу робочого розчину. Норма витрати робочого розчину 200-300 л/га.Механізовані роботи дозволяються через 3 доби після обприскування.
Високоефективний післясходовий гербіцид системної дії для контролю однорічних та багаторічних злакових бур’янів на посівах сої
мінімальна фітотоксична дія на культурну рослину;-швидко абсорбується поверхнєю листя бур'янів;-дощ, що пройшов уже через годину після обробки, не впливає на ефективність препарату;-початок пригнічення бур'янів спостерігається в перші 2 доби;-відсутнє повторне відростання багаторічних видів бур'янів;-має низьку токсичність і є безпечним для здоров'я людей і тварин.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Штарга, к.е. Гербіцид: гербіциди, к.е. гербіцид, купити штарга, ціна штарга, штарга,