Штефотрута, к.е. Інсектицид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Штефотрута, к.е. Інсектицид - Agrobiz.net
267,19 грн. /шт В наличии
Має контактну, фумігатну, локальносистемну та репелентну дію. Знищує комплекс відкрито живучих сисних і гризучих комах на всіх стадіях їхнього розвитку, обмежує розвиток рослиноїдних кліщів та чинить інсектицидну дію на низку грунтових шкідників. Ефективний проти шкідників, стійких до піретроїдних і фосфорорганічних сполук.
Препарат не можна застосовувати у спекотливі дні при сильному сонячному випромінюванні. Рекомендовано проводити обприскування при температурі від +10 до +25 С за допомогою наземної техніки в ранкові (до 10) і вечірні (після 18) години при мінімальних повітряних потоках. Швидкість повітря при дрібно-крапельному обприскуванні не повинна перевищувати 3 м/с, при велико-крапельному - 4 м/с. Відразу ж після кожного обприскування необхідно проводити ретельне промивання баку, магістральних трубопроводів та форсунок чистою водою. Не обприскувати по мокрим від дощу чи роси рослинам, або якщо протягом наступних 3 годин очікуються опади.Обприскування посівів слід проводити в період вегетації культури профілактично або за досягнення шкідниками економічного порогу шкодочинності.Перед внесенням необхідно підготувати обладнання для обприскування: перевірити справність систем обприскувача, провести ретельне промивання баку, магістральних трубопроводів та форсунок. Перед застосуванням каністри з препаратом ретельно розтрусити. Залити бак обприскувача наполовину чистою водою, вилити з каністр необхідну кількість препарату при увімкненому режимі розмішування, додати воду до необхідного об'єму. Перемішування не припиняти і під час обробки для забезпечення однорідності робочого розчину. Не залишати розчин без постійного перемішування. Не допускати проливу робочого розчину. Норма витрати робочого розчину 200-300 л/га.Особливості застосування:Препарат не можна використовувати у спекотливі дні ( з температурою понад +25С). Обрискування краще проводити у вечірні години або вранці.Обов’язковою вимогою є забеспечення суцільного покриття площі і рясне змочування рослин під час внесення препарату.
Високоефективний інсектицид проти широкого спектру шкідників на посівах цукрового буряку та озимої пшениці.
ефективний проти широкого спектру шкідників на різних культурах;висока швидкість контактної дії;має акарицидну дію;двокомпонентний склад за діючою речовиною підвищує ефективність, виключаючи ризики виникнення резистентності у шкідників;надійний засіб для боротьби з шкідниками, які знаходяться у важкодоступних місцях.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Штефотрута, к.е. Інсектицид: інсектициди, к.е. інсектицид, купити штефотрута, ціна штефотрута, штефотрута,