Сірокко Дуо Інсектицид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Сірокко Дуо Інсектицид - Agrobiz.net
1 467,65 грн. /шт В наличии
диметоат належить до класу фосфорорганічних сполук (складний ефір фосфорної кислоти). Він швидко поглинається листям, стеблами і корінням рослин та переноситься далі в акропетальному напрямку.Лямбда-цигалотрин відноситься до класу синтетичних піретроїдів і володіє контактно- кишковою, репелентною дією.Механізм дії:диметоат володіє високою системною активністю і контактною дією. В організмі шкідників інгібує холінестеразу, діючи на нервову систему і викликаючи пригнічення дихання та серцевої діяльності. Лямбда-цигалотрин швидко попадає в організм шкідників через кутикулу, порушує обмін натрію і калію в пресинаптичній мембрані, що провокує безперервне нервове збудження в м'язах та призводить до паралічу.Швидкість і симптоми впливу:протягом декількох хвилин після обробки настає дезорієнтація шкідників, вони припиняють харчуватися, після чого гинуть у результаті загального паралічу.Період захисної дії:не менше 14 діб.Фітотоксичність:у рекомендованих нормах витрати комплект препаратів нетоксичний для рослин.Обмеження:комплект дуже небезпечний для бджіл. Проводити обробку рослин слід за швидкості вітру не більше 1 - 2 м/с, в ранкові та вечірні години, допускається - вдень в похмуру, прохолодну погоду, коли бджоли не вилітають з вулика. Прикордонно- захисна зона для бджіл - не менше 4 - 5 км, обмеження льоту бджіл - 120 - 140 годин, попереднє оповіщення місцевих бджолярів за 4 - 5 діб.
бак обприскувача заповнюють приблизно на третину об'єму водою, вмикають мішалку і по черзі додають необхідну на одну заправку обприскувача кількість препаратів. Бак обприскувача продовжують заповнювати водою з одночасним перемішуванням робочого розчину для досягнення його однорідності. Перемішування продовжують і під час обробки рослин. Робочий розчин необхідно використанти у день приготування.
для захисту ріпаку озимого та ярого, пшениці озимої від комплексу гризучих та сисних шкідників, а також рослиноїдних кліщів.
широкий спектр дії проти шкідників, включаючи рослиноїдних кліщів;поєднання системної та контактної дії;«нокдаун»-ефект за рахунок високого вмісту піретроїду;тривалий захист за рахунок вмісту фосфорорганічного інсектициду;висока ефективність за різноманітних погодних умов.
Страна производитель: Россия
Производитель: August
Применение: для пшеницы
Срок применения: в период вегетации
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Сірокко Дуо Інсектицид: інсектициди, купити сірокко дуо інсектицид, сірокко дуо інсектицид, ціна сірокко дуо інсектицид,