Скаба, к.е. Прилипач, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Скаба, к.е. Прилипач - Agrobiz.net
767,69 грн. /шт В наличии
СКАБА, КЕ значно знижує поверхневий натяг робочого розчину дозволяючи рідині рівномірно та швидше розповсюджуватися у місцях, що ускладнені для зволоження (поверхні рослин, вкриті восковим нальотом, та густо опушені поверхні молодих листків та плодів). В той же час, завдяки спеціальній формуляції, на рівні із сильним розповсюдженням препарат має властивості прилипача – запобігає стіканню робочого розчину. На відміну від інших ад’ювантів СКАБА, КЕ дуже м’який, не завдає опіків та не пошкоджує кутикулу молодих рослин. Характерною особливістю робочих розчинів із використанням препарату СКАБА, КЕ є уповільнене випаровування, завдяки чому значно покращується робота фунгіцидів та інсектицидів. СКАБА , КЕ підвищує ефективність роботи пестицидів за рахунок покращення покриття поверхні!Фунгіциди:Досліждення доводять, що СКАБА, КЕ збільшує площу покриття на 20-30% . За рахунок більш якісного перерозподілення препаратів на поверхні листа (особливо це стосується контактних фунгіцидів) ефективність їх застосування в суміші із ад’ювантом СКАБА, КЕ зростає на 10-30%.Інсектициди:СКАБА, КЕ підвищує ефективність роботи інсектицидів. Досліждення, проведені Управлінням захисту рослин та збереження грунтів (Угорщина) показали, що СКАБА, КЕ покращує «стартову» ефективність препарату Моспілан проти ріпакового квіткоїда на 22%. Ефективність застосування даної суміші суттєво зростає в перші 2 доби, а надалі різниця в ефективності вирівнюється.
Для підвищення ефективності ад’ювант СКАБА рекомендується додавати в боротьбі із кров’яною попелицею, мікрокліщами (кліщі поржавлювачі: кліщ Шлехтендаля, галові кліщі і т.д.), грушовою та яблуневою листоблішками (мідяниці).
новітній ад’ювант (допоміжна речовина), призначений для застосування спільно із фунгіцидами, інсектицидами та гербіцидами.
підвищує ефективність фунгіцидів, інсектицидів та гербіцидів;збільшує контактну дію системних інсектицидів (в першу добу до 20%);покращує контакт із препаратом на воскових та опушених поверхнях;підвищує стійкість препаратів до змивання та забезпечує більш довготривалий захист;дає можливість зменшити кількість води в робочому розчині до 30%;відсутня фітотоксичність;сумісний в бакових сумішах із більшістю пестицидів.
Применение: Универсальные
Страна производитель: Япония
Производитель: SUMIAGRO
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует адьюванты (прилипатели)?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Скаба, к.е. Прилипач: к.е. прилипач, купити скаба, прилипачі, скаба, ціна скаба,