Скат, к.е. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Скат, к.е. Гербіцид - Agrobiz.net
352,13 грн. /шт В наличии
Препарат швидко поглинається листям, переноситься по флоемі і ксилемі рослин, накопичується в меристемі і втручається в синтез ліпідів. Діюча речовина гербіциду- хізалофоп П-тефурил (хімічний клас арилоксифеноксипропіонати) інгібує ацетил-СоА-карбоксилазу і пригнічує біосинтез жирних кислот внаслідок чого рослина гине.Швидкість впливу, період захисної діїПрепарат поглинається протягом 1 години в кількості, достатній для загибелі бур'янистої рослини і, практично відразу, починає діяти. Візуальні ознаки впливу препарату проявляються через 5-8 днів. Повна загибель настає протягом 14-20 днів. Скат діє на бур'яни, наявні в посівах на момент обробки і не діє на що з'явилися пізніше.
Скат застосовується для знищення однорічних і багаторічних злакових бур'янів у посівах цукрових буряків, ріпаку, соняшнику, сої і інших широколистих культур. Обробка посівів гербіцидом не залежить від фази розвитку культур. Найвища ефективність препарату при внесенні в період активного росту і розвитку бур'янів: для однорічних злакових це фази З-б листків, а для багаторічних злакових - за досягнення рослинами висоти 10-15 см. Оптимальна середньодобова температура внесення гербіциду - +15°С - +20°С. Зниження середньодобової температури менше +12°С, дефіцит вологи, заморозки і інші стресові умови уповільнюють дію препарату і впливають на ефективність його дії. Обприскування рослин рекомендується проводити в суху, безвітряну погоду, бажано пранці або ввечері. Норма витрати робочого розчину - 200-300 л/га. Терміни виходу людей на оброблені площі при проведенні ручних робіт - 7 днів, механізованих - 3 дні.
Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних і багаторічних злакових бур'янів у посівах дводольних культур.
Ефективний у боротьбі з однорічними і багаторічними злаковими бур'янамиПригнічує злакові бур'яни навіть на пізніх стадіях їх розвиткуМae системну дію, швидко поглинається листям і переноситься до точок росту бур'янів, що запобігає їх повторному відростанню із столонів і кореневищГарантований захист від багаторічних злакових бур'янів протягом сезонуВнесення препарату не залежить від фази розвитку культури, на посівах якої знищу¬ються бур'яниКороткий період проникнення препарату в рослину зменшує ймовірність зниження ефективності із-за непередбачуваних дощівМоже застосовуватися в бакових сумішах з іншими гербіцидами, з фосфорорганічними і піретроїдними інсектицидамиНе проявляє післядії на послідуючі в сівозміні культури завдяки швидкому розпаду в грунті (ДТ9о-12-48 годин)Забезпечує високу окупність витрат
Страна производитель: Беларусь
Производитель: Франдеса
Применение: для сахарной свеклы
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Скат, к.е. Гербіцид: гербіциди, к.е. гербіцид, купити скат, скат, ціна скат,