Скоразол, к.е. Фунгіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Скоразол, к.е. Фунгіцид - Agrobiz.net
1 499,37 грн. /шт В наличии
Діюча речовина дифеноконазол належить до речовин системної дії. Через 30 хвилин вона проникає у рослину і з соком розноситься по всіх ділянках, що потребують захисту. Зупиняє розвиток патогену за рахунок порушення процесу синтезу ергостеролів в мембранах його клітин.
Для захисту від парші яблуні препарат вносять наземним обприскуванням. У період від фази рожевого бутону до фази діаметра плоду 10 мм обробку проводять з інтервалом 7–10 днів. У більш пізні фази розвитку яблуні інтервал між обробками збільшують до 10–12 днів. Оброб­ки проводять профілактично або при появі перших симптомів захворювання. У роки епіфітотійного розвитку парші, а також для захисту сортів, чутливих до цього захворювання, препарат СКОРАЗОЛ® слід застосовувати з максимально рекомендованою нормою витрати (0,2 л/га) сумісно з препаратами контактної групи (75 % від рекомендованої норми). У даному випадку інтервал між оброб­ками складає 7–10 днів.Крім того, на сортах, слабо чутливих до ураження борошнистою росою, а та­кож за умов помірного або слабкого розвиту збудника обробки препаратом СКОРАЗОЛ® також забезпечують захист від борошнистої роси.Приготування робочого розчину.Для приготування робочого розчину бак обприскувача заливають водою на 1/3, вмикають режим змішування та додають необхідну кількість препарату. До­ливають бак обприскувача водою до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані.Норма витрати робочої рідини становить 800–1000 л/га.
Системний фунгіцид з лікувально-профілактичними властивостями для боротьби з основними хворобами яблуні.
Ефективний захист не тільки листя, але й плодів.Тривала захисна дія.Відсутність негативного впливу дозволяє застосовувати препарат СКОРАЗОЛ® незалежно від фази розвитку культурних рослин.Швидке поглинання рослинами.Стійкість до змивання — дощ через 2 години після обробки не впливає на ефективність дії препарату.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует фунгициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Скоразол, к.е. Фунгіцид: к.е. фунгіцид, купити скоразол, скоразол, фунгіциди, ціна скоразол,