Сонхус, в.г. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Сонхус, в.г. Гербіцид - Agrobiz.net
2 515,43 грн. /шт В наличии
Проникає в рослину через надземну частину та частково з вологою грунту через кореневу систему. Швидко переноситься по рослині в точки росту, де блокує поділ меристематичних клітин. Унаслідок цього відбувається відмирання як надземної частини, так і кореневої системи бур’янів, в тому числі бруньок вегетативного відновлення у коренепаросткових бур’янів. Ріст чутливих бур’янів припиняється вже через 2 години після обробки. Перші візуальні ознаки гербіцидної дії на бур’яни спостерігаються на 5–8 день після обробки, повна загибель бур’янів настає через 10–15 днів. Несприятливі погодні умови для розвитку рослин (низькі температури, посуха) уповільнюють дію препарату та прояви візуальних ознак.
Препарат вносять одноразовим обприскуванням після сходів культури, коли справжні листки достатньо розвинені (діаметр листкової пластинки не менше ніж 3 см).Максимальна ефективність дії препарату спостерігається при застосуванні його на початкових етапах росту і розвитку бур’янів: фаза 2–6 листків для однорічних дводольних бур’янів та фаза розетки для багаторічних дводольних бур’янів. Температура повітря +12…+25 0С є оптимальною для внесення препарату. Не допускається знос препарату на посіви чутливих культур під час внесення.
Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних двосім’ядольних та багаторічних коренепаросткових бур’янів в посівах буряків цукрових.
Висока ефективність у боротьбі проти таких багаторічних коренепаросткових бур’янів, як осот рожевий, осот жовтий, латук татарський, гірчак повзучий.Завдяки системному механізму дії повністю знищує не тільки надземну частину рослин бур’янів, але й кореневу систему, в тому числі бруньки вегетативного відновлення для багаторічних коренепаросткових.Не стимулює утворення резистентних форм в популяціях бур’янів.Висока селективність по відношенню до культурних рослин за умови дотримання регламенту застосування.
Страна производитель: Венгрия
Производитель: Петерс энд Бург Лтд
Форма выпуска: гранулы
Применение: для сахарной свеклы
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Сонхус, в.г. Гербіцид: в.г. гербіцид, гербіциди, купити сонхус, сонхус, ціна сонхус,