Сосна гірська - Pinus mugo var. Mughus (діаметр 20-30см, горщик 7,5л)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Сосны    Луцк
270,00 грн.
Сосна гірська - Pinus mugo var. Mughus (діаметр 20-30см, горщик 7,5л) - Agrobiz.net
Характеристики
Страна производитель: Украина
Высота: Среднерослый

Описание

Pinus mugo var. Mughus - чагарникова форма густої сосни. Виростає до 2 - 3 м у висоту, в діаметрі до 2 - 3 м. Росте повільно. Щорічний приріст 10 см у висоту і 12 см в ширину. Розпростерта крона. Хвоя темно-зеленого кольору, довжиною близько 4 см, зібрана по дві хвоїнки, голчаста, іноді перекручена, жорстка. З 6-8 років починають з'являються шишки. Шишки світло-коричневого кольору, широкі конусовидні, завдовжки 3-6 см. Дуже декоративно виглядають на сосні.

Сосна гірська Мугус світлолюбна, виносить невелике затінення, в тіні погано росте і може засохнути. До грунтів невимоглива. Росте на всіх видах грунтів: вологих, помірно сухих, сухих і навіть на бідних грунтах з низьким вмістом поживних речовин. Але погано переносить ущільнення і засолення. Морозостійка і вітростійка.

Сосну гірську часто використовують в альпінаріях, для озеленення схилів, як в одиночних так і в групових посадках. Прекрасно підійде для живоплоту. Відмінно виглядає в поєднанні з іншими хвойними та листяними рослинами.

Цена: 270,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Сосна гірська - Pinus mugo var. Mughus (діаметр 20-30см, горщик 7,5л): купить сосна купить сосну белокорую купить сосну горную сосна сосна белокорая сосна горная сосна оптом цена сосна