Спірея - Spiraea japonica Anthony Waterer (висота 10-20см, горщик 2л)

11.11.2016    Саженцы лиственных — Саженцы Лиственных    Луцк
75,00 грн.
Спірея - Spiraea japonica Anthony Waterer (висота 10-20см, горщик 2л) - Agrobiz.net
Характеристики
Высота: Среднерослый
Степень созревания: Среднеспелый
Лиственные растения: Спирея
Страна производитель: Украина

Описание

Spiraea japonica Anthony Waterer - невисокий кущ до 0,8 м заввишки і стільки ж у діаметрі. Листя темно-зелене, ланцетне, загострене, матове, при розпусканні червонувате, восени стає пурпуровим. Цвіте з липня по вересень, яскраво-рожевими або яскраво-малиновими квітками, зібраними у великі, щитковидні суцвіття до 15 см в діаметрі. По мірі відцвітання суцвіття видаляють щоб продовжити період цвітіння.

Спірея японська Антоні Ватерер любить сонце, півтінь. До грунтів евимоглива, але краще росте на вологих, добре дренованих, родючих грунтах. Морозостійка. Необхідна обрізка відцвілих суцвіть, весняна обрізка.

Spiraea japonica Anthony Waterer використовують для групових і одиночних посадок, ефектна в групах на газоні, узліссях і уздовж паркових доріг, в якості живої огорожі.

Цена: 75,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Спірея - Spiraea japonica Anthony Waterer (висота 10-20см, горщик 2л): заказать спирея купить спирея спирея спирея оптом спірея spiraea japonica anthony waterer спірея spiraea japonica crispa спірея spiraea japonica goldmound цена спирея