Спірея - Spiraea japonica Goldmound (висота 20-30см)

11.11.2016    Саженцы лиственных — Саженцы Лиственных    Луцк
120,00 грн.
Спірея - Spiraea japonica Goldmound (висота 20-30см) - Agrobiz.net
Характеристики
Лиственные растения: Спирея
Страна производитель: Украина
Степень созревания: Среднеспелый
Высота: Низкорослый

Описание

Spiraea japonica Goldmound - низькорослий декоративний листяний кущ висотою до 0,6 м і діаметром крони до 1,2 м. Росте повільно. Подушковидна крона. Листя  довгасто-яйцевидне, за кольором влітку від золотисто-жовтого (якщо рослина висаджено на сонячному місці) до салатового (якщо росте в півтіні або тіні), восени листя набуває оранжево-червонуватого відтінку. Цвіте у червні-липні. Квітки рожеві, дрібні, зібрані в щитковидні суцвіття, розташовані на пагонах поточного року. Плоди дозрівають в кінці вересня-жовтні.

Спірея японська Голдмаунд найбільш декоративно виглядає якщо росте на сонячних місцях, виносить півтінь. Віддає перевагу добре дренованим, вологим, родючим грунтам. Морозостійка. В жаркий сезон потребує поливу. Добре відгукується на підживлення. Стійка до міських умов.

Spiraea japonica Goldmound рекомендується для одиночних і групових посадок в альпінаріях, рокаріях, ландшафтних композиціях, на газонах. Може вирощуватися в декоративних контейнерах. Можна також створювати невисокі бордюри.

Цена: 120,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Спірея - Spiraea japonica Goldmound (висота 20-30см): заказать спирея купить спирея спирея спирея оптом спірея spiraea japonica anthony waterer спірея spiraea japonica crispa спірея spiraea japonica goldmound цена спирея