Старпро к.с.

21.06.2017    Средства защиты растений — Протравители семян    Киев
Старпро к.с. - Agrobiz.net
Цена: 878,27 грн. В наличии
Характеристики Описание
Характер действия: системные протравители
Страна производитель: Франция
Производитель: Arysta
Особенности применения: гидрофобизация

КС (тебуконазол, 430 г/л) Системний фунгіцид, що поєднує захисну та лікувальну дію проти комплексу грибкових хвороб. Має росторегулюючі властивості на озимому ріпаку.

Профілактика та лікування захворювань із «стоп-ефектом»

Тривалий захист молодих рослин від широкого спектру хвороб

Краща перезимівля та розвиток рослин озимого ріпаку навесні

Відсутність фітотоксичності на рекомендованих до використання культурах

Вища врожайність культури

 

Діюча речовина: тебуконазол, 430 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії Упаковка: каністра 5 л Старпро® – фунгіцид із класу триазолів для контролю хвороб на листовій поверхні культур. Тебуконазол має як лікувальну, так і захисну дію протягом 2-4 тижнів проти комплексу грибкових хвороб. Діюча речовина фунгіциду Старпро® – тебуконазол є інгібітором процесу диметилювання біосинтезу стиролів і порушує вибірковість проникності клітинних мембран патогенів. Тебуконазол зазвичай розподіляється всередині листка більш рівномірно, забезпечуючи більш довготривалий захисний ефект, порівняно з іншими діючими речовинами фунгіцидів.

 

Норма використання робочого розчину для наземного обприскування 200-400 л/га.

Особливі характеристики Фунгіцид Старпро® поряд із високою ефективністю проти грибкових хвороб має значний вплив на розвиток надземної частини рослин озимого ріпаку, стримуючи її ріст та активуючи бічне галуження стебла. Завдяки цьому рослини є більш компактними та стійкішими до полягання.

Рекомендації

• Старпро® на ріпаку можна застосовувати як восени, так і весною. Фунгіцид Старпро®, внесений у нормі використання 0,45 л/га восени у фазі 4-8 листків у рослин озимого ріпаку, ефективно контролює розвиток фомозу і циліндроспоріозу та сприяє підвищенню зимостійкісті завдяки стримуванню росту головного стебла та формуванню компактної розетки з потовщеною і глибоко закладеною кореневою шийкою, добре розвинутій кореневій системі з підвищеним вмістом пластичних речовин.

• Застосування фунгіциду Старпро® весною у нормі використання 0,6 л/га в фазі інтенсивного росту головного стебла – повного цвітіння ріпаку забезпечує захист від збудників альтернаріозу і склеротиніозу та сприяє підвищенню стійкості рослин до полягання завдяки посиленому росту бічних пагонів.

• Фунгіцид Старпро® швидко проникає в рослину протягом 2-4 годин, тому висока ефективність його дії зберігається навіть після випадання опадів через кілька годин із моменту проведення обприскування. Старпро® діє як превентивно, так і після появи симптомів грибкової хвороби, зберігаючи захисну дію впродовж 2-4 тижнів, залежно від ступеня поширеності інфекції та погодних умов.

• Фунгіцид Старпро® слід застосовувати за температури повітря понад 12°С. Його можна змішувати з багатьма гербіцидами, інсектицидами, регуляторами росту, рідкими добривами, а також із іншими фунгіцидами контактної та системної дії, однак перед приготуванням робочого розчину слід провести тест на змішуваність його компонентів.

• Фунгіцид Старпро® в рекомендованих нормах використання є нетоксичним для бджіл.

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует протравители семян?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Старпро к.с.: замовити протруйники купити протруйники протруйники старпро к.с. ціна протруйники