Стимовіт для троянд 0,5 л

14.10.2016    Удобрения — Органо-минеральные удобрения    Тернополь
15,00 грн.
Стимовіт для троянд 0,5 л - Agrobiz.net
Характеристики
Страна производитель: Украина
Производитель: Garden Club
Упаковка: Бутылка
Форма выпуска: Жидкость

Описание

Для кореневого та позакореневого підживлення всіх видів декоративних рослин, а також для замочування насіння та укорінення саджанців.
Стимовіт для Троянд

ПР?ЗНАЧЕННЯ:

Органічне добриво «Стимовіт для троянд» застосовується для кореневого та позакореневого підживлення всіх видів троянд, а також для замочування саджанців перед висаджуванням. Застосування добрива забезпечує правильний ріст і розвиток, сприяє зміцненню кореневої системи, підвищенню стійкості до хвороб та несприятливих погодних умов, стимулює утворення щільних та пружних бутонів, рясне, тривале цвітіння, покращує яскравість забарвлення листя та квітів, подовжує період свіжості зрізаних троянд.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Передпосадкова обробка (замочування) проводиться шляхом замочування коренів рослин перед посадкою при кімнатній температурі у розчині приготовленому у співвідношенні 1:10 (25 мл на 250 мл води) протягом 4-5 год.

Кореневе підживлення рослин проводиться шляхом поливу розчином 1:40 (25 мл на 1 л води) один-два рази на місяць.

Для позакореневого підживлення (обприскуванням) використовують розчин у співвідношенні 1:40 (25 мл на 1 л води). Обприскування проводити один раз на два тижні, а при захворюванні рослин – один раз на сім днів.

Для зрізаних троянд — щойно зрізані квіти поставити у розчин 1:10 (25 мл на 250 мл води) на 1-2 год., далі використовувати розчин 1:50 (25 мл на 1,25 л води).

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв