Субстрат торфу

11.04.2017    Торфосмеси, чернозем — Грунты, Чернозем    Дрогобыч
Субстрат торфу - Agrobiz.net
Цена: Договорная В наличии
Характеристики Описание
Виды: Субстрат
Страна производитель: Украина

Доречність застосування субстрат торфу

  • для вирощування овочевих культур
  • для прискорення росту квіткових рослин
  • як базовий елемент при посадці декоративних кущів
  • як стимулятор, що запобігає руйнуванню кореневої системи

Чорний субстрат суттєво відрізняється від інших видів торфу, оскільки містить відмінні властивості, які сприяють прискореному формуванню кореневої системи рослини. Субстрат торфу не піддається розкладанню і застосовується в разі нестачі звичайного грунту, що являється відмінним чинником швидкого росту зелених с/г культур. Даний продукт рахується найбільш цінним органічним добривом, яке швидко адаптовується до будь-якої ділянки з різними видами грунтів.

Заради отримання високоякісного врожаю та при проведенні господарських робіт, субстрат рекомендовано змішати у співвідношенні з землею 1 літр на 1кв.м. Таким чином можна отримати готовий якісний грунт, який є досить практичним варіантом для зміцнення земляних насипів та облаштування газонів біля будинків. З метою збереження властивостей субстрату, рекомендуємо зберігати його у сухих та закритих від сонячних променів прохолодних місцях.

У нас можна купити товар по привабливій ціні. Доставляємо продукцію по Львову та Україні.

Завдяки європейським партнерам з якими ми ведемо тісну співпрацю на протязі багатьох років, продукція підприємства «Галичина» повністю задовольняє вимоги своїх постійних клієнтів, що є важливим доказом при зборі іх урожаю та збуту вдало вирощених рослин.

Чому купують у нас? Кожен клієнт при одноразовому замовленні субстрату торфу, автоматично отримує значні знижки при подальшому замовленні будь-яких видів мінеральних добрив зі складу нашого підприємства

Способи доставки
  • Новая Почта
Способи оплаты
  • Наложенный платеж
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует грунты, чернозем?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Субстрат торфу: добрива оптом ціна. добрива ціна садові добрива купити субстрат торфу виробник субстрат торфу купити субстрат торфу ціна торф купити торф оптом торф ціна