Сульфаніл, в. г. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Сульфаніл, в. г. Гербіцид - Agrobiz.net
1 908,75 грн. /шт В наличии
Діюча речовина препарату Сульфоніл поглинається листям і стеблами бур'янів, швидко переміщуючись кореневою системою рослин, інгібує поділ клітин за рахунок блокування процесу синтезу основних амінокислот. Бур’яни зупиняють ріст і вже не конкурують з культурою.
Обробку препаратом необхідно проводити в період інтенсивного росту бур'янів та у фазі розвитку кукурудзи 4-7 до 10 листків. Кращими умовами для обробки вважається температура +15-25C (припинити обробку слід за 3 години до настання температури 25С) при оптимальній вологості ґрунту і повітря.Не рекомендується вносити препарат в холодну або жарку погоду, в умовах перезволоження, а також коли культура знаходиться у стресовому стані. Протягом 7 днів до або після обробки препаратом небажано проводити міжрядні обробки.Порядок приготування робочого розчину препарату:Вода для приготування робочого розчину повинна бути чистою. Велика кількість сторонніх часток, мулу або глини у воді може істотно вплинути на ефективність дії гербіциду. Під час використання жорсткої води рекомендується застосовувати знижені норми концентрації робочого розчину і підвищені дози препарату.Робочий розчин готують безпосередньо перед проведенням гербіцидної обробки: відміряти необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача і на третину наповнити бак водою, після чого включити мішалку. Для покращення розчинності та утворення однорідного робочого розчину слід приготувати маточний розчин шляхом розчинення необхідної кількості препарату у невеликому об’ємі води. Потім слід залити в обприскувач маточний розчин та після ретельного перемішування долити води до повного об’єму.Увага! Мішалка повинна бути включеною під час приготування робочого розчину та під час проведення обприскування.
Високоселективний післясходовий гербіцид для знищення злакових та деяких однорічних дводольних бур'янів у посівах кукурудзи на зерно і силос.
Діє проти бур'янів, які проростають як з насіння, так і з кореневищ;Період захисної дії складає 1-1,5 місяці;Короткий період напіврозпаду, після збору кукурудзи можна висівати озиму пшеницю та ячмінь;Проникає в бур'яни як через листя, так і через стебла;Опади, що випали через 4 години після обприскування, не знижують ефективності гербіциду;Можливість використання в широкому діапазоні фаз розвитку кукурудзи – від 4 до 10 листків.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Сульфаніл, в. г. Гербіцид: в. г. гербіцид, гербіциди, купити сульфаніл, сульфаніл, ціна сульфаніл,