Свитч 62,5 WG в. г. (10 гр)

11.01.2017    Средства защиты растений — Фунгициды    Одесса
50,00 грн.
Свитч 62,5 WG в. г. (10 гр) - Agrobiz.net

Описание

Світч® — фунгіцид для захисту від сірої і плодової гнилей та інших хвороб. Препарат містить дві діючі речовини — флудиоксоніл і ципродиніл, які забезпечують подвійний вплив на збудника хвороби та надійний захист рослини. Світч® має контактно-проникаючу і профілактично-викорінювальну дію, тому захищає рослину на чотирьох етапах розвитку збудника хвороби: при проростанні конідій, на початку росту міцелію патогена, при проникненні патогена в клітину, а також він зупиняє ріст міцелію в клітині. Використання препаратуСвітч® істотно покращує якість плодів при зберіганні і транспортуванні. У країнах Західної Європи Світч® застосовують на капусті, спаржевій квасолі, малині й інших ягідниках. Лікувальна дія — 2 доби, захисна — 10–12 днів. Безпечний для бджіл, корисних комах і довкілля. Малотоксичний, безпечний для людей (ЛД50>3000 мг/кг). Максимальна кількість обробок за сезон — 2. Термін очікування після обробки: полуниця — 7 днів; томати, огірки — 10 днів; плодові — 15–20 днів; троянди — 15 днів.

ПАСПОРТ ПРЕПАРАТУ

Повна назва Світч 62,5 WG, в. г. Препаративна форма Вододисперсні гранули Вміст діючої речовини 375 г/л ципродинілу; 250 г/л флудиоксонілу Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III Хімічна група Анілінопіримідини, фенілпіроли Упаковка 10 г (пакет)

ЗАСТОСУВАННЯ

Пакет 10 г розвести в 5–10 л води для приготування робочого розчину. Обробки проводять двічі за сезон: полуниця — перше обприскування на початку цвітіння, друге — після масового цвітіння; плодові дерева — за 15–20 днів до збирання врожаю з інтервалом 7–10 днів; троянди — на початку бутонізації.

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Свитч 62,5 WG в. г. (10 гр): заказать средства защиты растений купить средства защиты растений купить средства защиты растений в украине средства защиты растений средства защиты растений недорого цена средства защиты растений