Талендо, к.е. Фунгіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Талендо, к.е. Фунгіцид - Agrobiz.net
2 481,29 грн. /шт В наличии
Талендо® — новітній фунгіцид для контролю борошнистої роси у насадженнях яблуні та винограду. Завдяки новому, комплексному механізму дії, про- являє високу ефективність та довготривалий захист (до 3 тижнів). Рекомендується як антирезистентний інструмент. Це перший в Україні фунгіцид з ефектом імуномодулюючої дії (ІМД). Талендо® містить проквіназид — діючу речовину з нового класу фунгіцидів (квіназолінів), що винай- дений компанією ”Дюпон” і немає собі подібних на ринку фунгіцидів.Талендо®, особливості дії: Високоефективна контактна та довготривала профілактична дія Має здатність до локально-системного переміщення Має здатність до трансламінарного проникнення і дозволяє препарату переміщуватися у нижню частину листка культури Здатний на значній відстані (до 40 см) розповсюджуватися і діяти завдяки паровій фазі (газ-ефект). Тобто захищає ділянки рослин куди не потрапив робочий розчин при обприскуванні. Такі властивості препарату забезпечують рівномірне покриття культури препаратом та ефективний та довготривалий захист. Виражений газ-ефект дозволяє повністю покрити робочу поверхню (пагони дерев, листя, плоди, грону) і контролювати збудника навіть у місцях куди робочому розчину важко потрапити Спори збудника борошнистої роси чи оідіуму, що потрапляють на листок культури після обробки Талендо® втрачають здатність формувати апресорії, що унеможливлює проникнення збудника в рослину в подальшому. Завдяки своїм властивостям, діюча речовина проквіназид пригнічує утворення, розповсюдження і проростання спор, тим самим забезпечує значне зниження рівня інфекціі та надійний захист від збудника хвороби.Стійкість до опадів Талендо® завдяки своїй формуляції (концетрат емульсії) швидко проникає в тканину листків та пагонів, тому опади через 2 години після обробки не при- зводять до зниження ефективності фунгіциду.
Для досягнення високої ефективності захисту від хвороб борошнистої роси варто застосовувати Талендо® профілактично, до перших ознак появи борошнистої роси. Також можна застосовувати фунгіцид за перших проявів хвороби, але якщо є ознаки широкого розповсюдження патогену — варто застосовувати Талендо® у бакових сумішах із системними преператами, наприклад триазолами для посилення лікувальної дії. Для досягнення максимального ефекту — рекомендується програма обприскувань: 2 обробки на яблуні, та 3 обробки на виноградниках.
Спеціалізований фунгіцид профілактичної дії для захисту винограду від оїдіуму та насаджень яблуні від борошнистої роси
Забезпечує до 3 тижнів надійного захисту від борошнистої росиПерший в Україні фунгіцид з ефектом імуномоделюючої дії (ІМД)Новий механізм дії, що дає можливість застосування фунгіциду в антирезистентних програмахЗахищає нові прирости культури, завдяки утворенню “парової фази” протягом 14-21 днів
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует фунгициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Талендо, к.е. Фунгіцид: к.е. фунгіцид, купити талендо, талендо, фунгіциди, ціна талендо,