Танаіс, в.г. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Танаіс, в.г. Гербіцид - Agrobiz.net
2 244,21 грн. /шт В наличии
Танаїс проникає в рослини через листя (частково коріння) і швидко переміщується до точок росту бур'янів, де блокує поділ клітин. Ефективніше обробляти молоді, швидко зростаючі бур'яни. Бур’яни припиняють ріст через декілька годин після застосування. Через 10-25 днів настає їх повна загибель. Середньочутливі бур'яни можуть вижити і залишитися зеленими, але вони більше не зможуть конкурувати з культурним рослинами на полі.
Танаїс може замінити передпосівну і досходову обробку посіву кукурудзи. Після сходове застосування препарату забезпечує ефективну боротьбу як з багаторічними злаковими бур'янами, такими як пирій повзучий, гумай, так і з однорічними злаковими, а також з широколистими бур'янами: щириця, підмаренник чіпкий та ін.Дощ через 3 години після обробки не знижує ефективність дії гербіциду, тому що за цей час препарат повністю проникає в рослину.Порядок приготування робочого розчину препарату:Вода для приготування робочого розчину повинна бути чистою. Велика кількість домішок, мулу або глини у воді може істотно вплинути на ефективність дії гербіциду. Під час використання жорсткої води рекомендується застосовувати знижені норми концентрації робочого розчину і підвищені дози препарату.Робочий розчин готують безпосередньо перед проведенням гербіцидної обробки: відміряти необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача та наповнити бак водою наполовину, після чого включити мішалку. Потім слід залити в обприскувач необхідну кількість препарату і через 15-20 хвилин долити води до повного обсягу.Увага! Мішалка повинна бути включеною під час приготування робочого розчину і під час проведення обприскування.
Високоефективний гербіцид, що контролює широкий спектр злакових бур'янів, а також деякі дводольні бур'яни. Незамінний в системах захисту кукурудзи і картоплі.
Швидко розкладається у ґрунті без залишкових кількостей: період напіврозпаду становить 10 днів.Тому після збирання врожаю кукурудзи можна висівати будь-які культури;Відмінна дія проти широкого спектру злакових і двосім'ядольних бур'янів;Можливість використання в різних програмах захисту;Відмінний партнер для бакових сумішей;Забезпечує надійний захист врожаю, має високу економічну ефективність застосування
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Танаіс, в.г. Гербіцид: в.г. гербіцид, гербіциди, купити танаіс, танаіс, ціна танаіс,