Тарга-супер, к.е. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Тарга-супер, к.е. Гербіцид - Agrobiz.net
456,15 грн. /шт В наличии
ТАРГА СУПЕР – гербіцид системної дії. Акумулюється в тканинах як над земної, так і підземної частини бур’яну (кореневища, підземні пагони). Препарат порушує синтез жирних кислот, унаслідок чого рослина гине.ТАРГА СУПЕР знищує як листя, так і коріння бур’янів, що призводить до не можливості їхньої повторної регенерації. Завдяки швидкому розкладанню ТАРГИ СУПЕР в грунті (період напіврозкладу в грунті становить 7 днів), препарат не впливає на наступні культури сівозміни.
СВІТОВА ПРАКТИКА ЗАСТОСУВАННЯ:ТАРГА СУПЕР довела свою ефективність і, в той же час, безпечність для таких культур: буряки; соя; ріпак; картопля; яблуня; груша; морква; капуста; цибуля; часник; горох;люпин; люцерна; кавун; диня; огірки; коноплі; томати; перець; баклажани; бавовна; сочевиця; тютюн; шпинат; селера; салат; смородина; суниця; малина; редис; конюшина; соняшник; виноград; декоративні та лікарські рослини.РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:Найвища ефективність препарату проявляється, коли бур’яни знаходяться в стані активного росту, при теплій погоді і достатній вологості грунту. За таких умов ТАРГУ СУПЕР використовують в мінімально рекомендованих нормах.ТАРГУ СУПЕР можна використовувати в суміші з інсектицидами, фунгіцидами, а також іншими сучасними післясходовими гербіцидами проти широколистих бур’янів.При застосуванні Тарга Супер з додаванням мінерального масла Олемікс 84, к.е. 1,0 - 1,5 л/га, підсилюється швидкість дії та ефективність дії препарату. В результаті дозу Тарга Супер можна зменшувати на 10 - 15%.Механічні обробки проводити не раніше, ніж за 5 днів після застосування препарату.
Селективний післясходовий протизлаковий гербіцид
Мінімальна фітотоксична дія на культурну рослину;Швидко абсорбується поверхнею листя бур’янів;Дощ, що пройшов уже через годину після обробки, не впливає на ефективність препарату;Початок пригнічення бур’янів спостерігається в перші 2 доби;Завдяки подовженому строку дії може використовуватися у широкому діапазоні фаз росту сільськогосподарських культур і бур’янів;Відсутнє повторне відростання багаторічних видів бур’янів;Високоефективний у боротьбі з падалицею попередніх зернових культур у мінімальних дозах (0,8 - 1,0 л/га);Має низьку токсичність і є безпечним для здоров’я людей і тварин;Легко розкладається у грунті і воді, не справляє шкідливого впливу на вирощування наступних сільськогосподарських культурТарга Супер, к.е. використовується у дозах:- Однорічні злакові бур’яни – 1,0 - 1,75 л/га- Багаторічні злакові бур’яни – 2,0 - 2,5 л/гаНайбільш ефективним періодом для використання препарату вважається фаза 3 - 6 листків у бур’яну (10 - 15 см у пирію).
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Производитель: Саммит Агро Юкрейн
Страна производитель: Украина
Применение: для сахарной свеклы
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Тарга-супер, к.е. Гербіцид: гербіциди, к.е. гербіцид, купити тарга-супер, тарга-супер, ціна тарга-супер,