TERMIT

13.10.2015    Удобрения — Химреактивы    Городок
Договорная
TERMIT - Agrobiz.net

Описание

Środek do ochrony biologicznej powierzchni materiałów budowlanych Termit-C” jest wodnym roztworem chlorowodorku polyhexamethyleneguanidyny . Jest on  stosowany do ochrony pokryciowych, mineralnych oraz drewnianychmateriałów budowlanych. Zabezpiecza je przed mchem, porostami i grzybami. Jest używany również do dezynfekcji powierzchni i materiałów budowlanych, które już zostały uszkodzone przez grzyby, porosty i mchy różnego rodzaj i zapobiega dalszemy niszczeniu.

Oprócz roztworu chlorowodorekpolyheksametylenoguanidyny zawiera specjalne dodatki, które zapobiegająściekaniu preparatu z odkażanejpowierzchni. Produkt  jest bezwonny, nie zawiera w swoim składzie niebezpiecznych soli, metali ciężkich i nie przebarwia drewna.

Po wyschnięciupreparatu, na powierzchni powstaje cienka, elastyczna folia, która zapewnia długotrwałe działanie grzybobójcze.

Efektywność preparatu Termit-C potwierdzona jest badaniami przeprowadzonymiw Ukraińskim Naukowo - Badawczym Instytucie Nanobiotechnologii i Ochrony Zasobów.

Parametry fizykochemiczne „Termit-C:

  • Wygląd:  przezroczysta, bezbarwna lub lekko żółtawa ciecz ;
  •  PH roztworu wodnego - pH 8 - 12;
  •  Masa substancji nielotnej 7 - 11%.

Sposób wykorzystania :

  • Przed zastosowaniem produktu Termit-C zalecane jest  oczyszczenie powierzchni z zabrudzeń oraz substancji organicznych i mineralnych;
  • Nanieść „Termit-C pędzlem lub pistoletem natryskowym bezpośrednio na uszkodzoną powierzchnię lub na powierzchnię chronioną przed ewentualnym uszkodzeniem. Zalecana dawka do 250 g na 1 m kwadratowy.;
  • W celu skuteczniejszego efektu biobójczego przeciwko mchom, grzybom lub porostom zaleca się ponowne naniesienie preparatu w ciągu 3 dni po pierwszym użyciu.

Termit-C  jako płyn jest wypuszczany w  plastikowych butelkach lub kanistrach o objętości od 0,5 litra do 10 litrów, lub w innych, dogodnych dla konsumenta, plastikowych pojemnikach.

Цена: Договорная
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска TERMIT: chemia chlorowodorek poliheksametyleno-guanidyny fosforan phmg fosforan poliheksametylenoguanidyny impregnacyjna substancja do ochrony drewna termit phmg-gc termit termit-c