CLAAS ОНОВИЛА ЛІНІЙКУ РУЛОННИХ ПРЕС-ПІДБИРАЧІВ VARIANT - Agrobiz.net

CLAAS ОНОВИЛА ЛІНІЙКУ РУЛОННИХ ПРЕС-ПІДБИРАЧІВ VARIANT

Опубликовано 15 марта 2017г.

Компанія Claas розробила нову лінійку рулонних прес-підбирачів серії Variant 400. Розробники оновленої версії зробили акцент на поліпшенні потоку рослинної маси і вдосконалили процеси підбору і обв'язки, а також обслуговування техніки. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нова серія замінить існуючий модельний ряд Variant 300. Як і попередник, Variant 400 випускається в двох варіантах: з розмірами рулонів 0,90-1,55x1,20 м і 0,90-1,80x1,20 м, а також з ріжучим апаратом (Roto Cut) або без нього (Roto Feed). Як опція можливе оснащення ріжучим апаратом Pro з гідравлічним опусканням, а також XXL прес-підбирач з шириною 2,35 м.

У новому прес-підбирачі потік рослинної маси забезпечує подвійний роликовий притиск. Він підресорний і переміщається по чотирьом позиціямм механічно без використання інструментів. Це дозволяє швидко підлаштовувати систему підбору під поточні умови експлуатації і забезпечує більш рівний і швидкий потік кормової маси. Таким чином, новий підбирач Variant зможе працювати на більш високих швидкостях.

При використанні версії Pro, лоток ріжучого апарату в разі виникнення ризику блокування опускається автоматично. Завдяки цьому підбирач завжди може працювати з оптимальними показниками продуктивності.

Модернізація торкнулася і зірковидного ротора, зірки якого тепер повернені на 360 ° замість колишніх 180 °. У такій схемі розташування подрібнюючих елементів використовуються 14 ножів, кількість різів яких досягає 6 тисяч в хвилину. Таким чином виходить рівномірний розподіл матеріалу по всій ширині апарату при подачі в камеру формування тюка, що гарантує однакову форму готових рулонів.

Також модернізовано систему подачі сітки або шпагату. За допомогою нової направляючої пластини поліпшений процес їх подачі в камеру формування рулонів.

У моделі Variant 400 з'явилася опція оснащення більш широким лотком для сітки. Це дозволяє використовувати рулони обв'язувального матеріалу шириною від 1,3 м і формувати тюки з перетином за габарити ширини.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що новий прес-підбирач Claas отримав знак якості «DLG approved»

Рубрика Пресс подборщикиПресс подборщик CLAAS Просмотров14

Оставить отзыв
Напишите отзыв