Томат Джампакт Ф1

05.09.2016    Семена овощей — Семена томатов    Херсон
10,00 грн.
Томат Джампакт Ф1 - Agrobiz.net

ОписаниеВисоковрожайність
4 — 5 кг. продукту з однієї рослини

Стійкість до хвороб
стійкі до найпоширеніших хвороб (вертицильозне в’янення (раса 1), фузаріозне в’янення (раса 1), південна галова нематода, фітофтороз, вершинна гниль плодів, плямисте дозрівання плодів, дуплистість плодів, чорна ніжка, бура плямистість листя, суха плямистість або макроспоріоз, фузаріозне в’янення, сіра і біла гниль плодів, стрик або штриховатость, бактеріальне ураження томату та ін.)

Раннє та дружнє дозрівання плодів
Правильне групове дозрівання робить гібрид придатним до механізованого збирання та витримки до тривалого транспортування

Дотримання заданих особливостей
гарантовано великий відсоток дотримання форм, розмірів, кольору, смаку та запаху

Особливості рослини
рослина потужна, висотою до 60 см., рекомендується висаджувати до 20 — 28 тис. рослин/га.

Універсальні умови посіву та вирощування
гарантований всхід рослини в теплиці чи відкритому грунті, в умовах відносно рихлого, твердого, пісочного грунту, доступу прямого світла до рослин, кучності на м.кв. та ін. Велика стійкість до жарких умов вирощування, зав’язує плоди як при високих, так і низьких температурах

Відношення гібриду томату до групи нових високоякісних особливостійких рослин надає суттєві переваги та позитивні властивості плодам Томату Детермінантний Джампакт F1.

1) Плоди томату Детермінантний Джампакт F1 ідельно підходять для консервації, стійкі до зберігання смакових якостей, кольору та форм.

2) Плоди томату Детермінантний Джампакт F1 відносяться до екологічно чистої серії, не мають ГМО, мають корисні мінерали та мікроелементи (кальцій, фосфор, магній, натрій, калій, жалізо, фтор, цинк, мідь, селен; та вітаміни А, О, Е, С, К, група вітамінів В: В1 (тиамин), В2 (рибофлавин), В5 (пантотеновая кислота), В6, В9 (фолиевая кислота), В12, РР (ниацин).Однією з найбільш важливих речовин, що є у складі помідора, є лікопін. В томаті ця речовина відповідає за забарвлення овоча в червоний колір. А в раціоні людини, лікопін знижує ризик виникнення раку передміхурової залози.

3) Плоди томату Детермінантний Джампакт F1 округлої форми, вагою 100 — 150 гр. яскраво-червоного кольору, дуже щільні, з високим вмістом сухих речовин, не розтріскуються, без зеленої плями біля плодоніжки.

4) Завдяки наявністю багатьох новітніх гібридних якостей плоди томату Детермінантний Джампакт Р1 добре зберігаються та транспортуються.

5) Плоди томату призначені для свіжого споживання, консервації, замороження, переробної промисловості та сушки. Його корисність доведена спеціалістами в медичній сфері, лікарі рекомендують томат як потужний антиоксидант, а дієтологи — при дієтичному харчуванні хворих на цукровий діабет. Томат використовується в багатьох відомих дієтах.

6) Плоди томату мають у складі до 94 % вологи та корисних мікроелементів для організму людини. Помідор відноситься до низкокалорійних продуктів, адже калорійність томату складає 23 Ккал на 100 гр.

Серия: Лучшее для квашения

Упаковка: 20 семечек

Производитель: Sakata, Япония

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв