Тореро, к.с. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Тореро, к.с. Гербіцид - Agrobiz.net
700,22 грн. /шт В наличии
Тореро, к. с. — селективний системний гербіцид гербіцид для боротьби з бур’янами на посівах цукрових буряків. Тореро®, к. с. містить речовини, що діють через листя і через грунт. Метамітрон поглинається, головним чином, через коріння, а також листя; етофумезат абсорбується сходами і корінням. Різні шляхи надходження дають можливість ефективного використання препарату. На бур’яни діє та кількість препарату, яка потрапляє і на листя, і та, яка потрапляє на грунт. Вищезазначена риса є позитивною у тому випадку, коли після обприскування випав дощ — змита рідина діє у ґрунтіУкраїнська назваЛатинська назваУкраїнська назваПетрушка собачаAethusa cynapiumРомашка непахучаЛисохвістAlopecurus myosuroidesМак польовийЩириця звичайнаAmaranthus retrofl exusСпориш звичайнийКурячі очка польовіAnagallis arvensisГірчак почечуйний (шорсткий)Роман польовийAnthemis arvensisРедька дикаМетлюг звичайнийApera spica-ventiМиший сизийЛутига розлогаAtriplex patulaМиший зеленийРіпак (самосійка)Brassica napusГірчиця польоваГрицики звичайніCapsella bursa-pastorisПаслін чорнийВолошка синяCentaurea cyanusШпергель звичайнийЛобода білаChenopodium albumЗірочник звичайнийПальчатка криваво- червонаDigitaria sanguinalisТалабан польовийПросо куряче (плоскуха)Echinochloa crus-galliПадалиця зерновихРутка лікарськаFumaria offi cinalisКропива жалкаЖабрій звичайнийGaleopsis tetrahitВероніка персидськаПідмаренник чіпкийGalium aparineГорошок шорсткийКропива глуха стеблеобгортаючаLamium amplexicauleФіалка польоваКропива глуха пурпуроваLamium purpureumРомашка лікарськаЛьонок звичайний
Не рекомендується проводити обприскування, коли цукрові буряки знаходяться в стресовому стані. Бажано утриматись від застосування пре- парату при температурі вище 25° С та при яскравому сонячному світлі. При застосуванні Тореро, к. с. рекомендується витримати інтервал мінімально 5 днів між обробками препаратом. Температурний діапазон застосування — від 5° С до 25° С.
Селективний системний гербіцид ґрунтової та системної дії для боротьби з основними бур’янами на посівах цукрових буряків.
Високоселективний навіть для сходів цукрового буряку.Ефективний за низьких температур: від +5СІнноваційна суміш.Не містить агресивного дисмедіфану.
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Форма выпуска: концентрат суспензии
Производитель: Adama
Страна производитель: Израиль
Применение: для сахарной свеклы
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Тореро, к.с. Гербіцид: гербіциди, к.с. гербіцид, купити тореро, тореро, ціна тореро,