Транш супер, в.р. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Транш супер, в.р. Гербіцид - Agrobiz.net
658,56 грн. /шт В наличии
високочутливі до Траншу® Супер - вероніка (види), зірочник середній, лобода розлога, мак дикий, метлюг звичайний, тонконіг однорічний, підмаренник чіпкий, ромашка (види), глуха кропива (види); чутливі - стоколос (види), лисохвіст польовий, лобода біла, грицики, щириця (види), талабан польовий; середньочутливі - волошка синя, кучерявець Софії, фіалка польова.Механізм дії:дія метазахлору на чутливі види бур'янів проявляється в порушенні процесів, що проходять в коренях рослин, блокуванні процесів проростання насіння. Метазахлор проникає через гіпокотиль і кореневу систему, у злакових бур'янів - переважно через колеоптиль (проросток скручується і гине), у дводольних бур'янів - через сім'ядолі, викликаючи їх загибель. Квінмерак поглинається як кореневою системою, так і листками бур'янів.Препарат зупиняє процеси транспірації і росту коренів, внаслідок чого бур'яни гинуть до проростання або, з'явившись на поверхні рунту, мають дуже слабкі, нежиттєздатні сходи, які гинуть через кілька днів. При застосуванні препарату на вегетуючих бур'янах їх ріст зупиняється, рослини змінюють забарвлення або знебарвлюються і відмирають.Швидкість та симптоми впливу:дія препарату проявляється через 3 - 4 тижні післяобробки, залежно від ґрунтово-кліматичних умов і термінів застосування. Найкращий ефект досягається за оптимальної вологості ґрунту.
при досходовому застосуванні Транш® Супер на озимому та ярому ріпаку вносять безпосередньо після висівання насіння на добре оброблений ґрунт до сходів або не пізніше фази сім'ядоль бур'янів. При цьому насіння повинно бути посіяне рівномірно, на однакову глибину (не більше 1,5 - 2 см).Мінімальну норму витрати препарату використовують на легких рунтах за невисокої забур'яненості, максимальну - на важких рунтах з високим вмістом гумусу або за високої забур'яненості поля. При післясходовому застосуванні обробку проводять до фази 2 справжніх листків культури, коли бур'яни знаходяться в ранніх фазах росту (сім'ядолі). При цьому 2/3 ефективності досягається за рахунок надходження діючих речовин через кореневу систему і 1/3 - через листкову поверхню.Період захисної дії:залежно від погодних умов в середньому становить не менше 4 - 8 тижнів. На легких ґрунтах захисна дія більш тривала, ніж на важких рунтах (включаючи чорноземи).Фітотоксичність:при дотриманні регламентів застосування гербіцид не фітотоксичний. Транш® Супер можна застосовувати незалежно від фази розвитку культури, при цьому орієнтуючись тільки на фазу розвитку бур'янів.Обмеження щодо сівозміни:післядії на наступні культури сівозміни не виявлено.Особливості застосування:на початку вегетації озимого ріпаку у зв'язку з сильною забур'яненістю культура конкурує за поживні речовини і світло, в результаті чого відбувається подовження кореневої шийки, а згодом виникає ймовірність пошкодження рослин в процесі зимівлі. Транш® Супер ефективно знищує бур'яни, сприяючи таким чином кращій перезимівлі ріпаку.Приготування робочого розчину:робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. Бак обприскувача приблизно на 3/4 об'єму заповнюють водою. При ввімкненій мішалці безпосередньо в бак або через приймач обприскувача повільно додають необхідну кількість препарату. Робочий розчин додатково перемішують за допомогою мішалки обприскувача. Об'єм робочого розчину доводять до необхідного і знову вмикають мішалку на 10 - 15 хв. Готовий робочий розчин слід використовувати безпосередньо після приготування.
для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур'янами у посівах ріпаку.
можливість обробки як до сходів, так і після сходів культури;строки обробки залежать тільки від фази розвитку бур'янів;позитивно впливає на перезимівлю;знищує однорічні злакові та дводольні бур'яни.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Транш супер, в.р. Гербіцид: в.р. гербіцид, гербіциди, купити транш супер, транш супер, ціна транш супер,