Тріада, к.к.р. Фунгіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Тріада, к.к.р. Фунгіцид - Agrobiz.net
1 069,82 грн. /шт В наличии
Пропиконазол, тебуконазол, епоксиконазол -відносяться до триазолів, котрі інгібують біосинтез стиролів, порушуючи вибірковість проникненності клітинної мембрани патогенна, зупиняючи подальше відтворення клітини, цим самим спричиняючи подаль­шу загибель патогенна.Відсутність резистентності, розширення спектру та посилення контролю над патогенами, відбувається завдячуючи поєднанню трьох триазолів їх посиленому синергізму в нано- формуляції.Колоїдна формуляція, на відміну від суспензійних продуктів, абсорбується всіма органами рослини, листям, стеблами, піхвами листка, квітками і зернівками. Ця здатність дає мож­ливість контролювати нові в т.ч. і важковикорінюючі хвороби в с/г культурах, котрі розвиваються в серед­ині насіння, зернівках, стручках, бобах і є недоступни­ми традиційним суспензійним фунгіцидам.Період захисної дії:Завдячуючи швидкому акропетальному (знизу — до верху) переміщенню діючих речовин до молодих ор­ганів, ТРІАДА, ККР ефективно захищає всю рослину в т.ч. і молоді новостворені вегетативні та генеративні органи, а нано- поєднання триазолів, дало можливість значно подовжити (до 40 днів) захист всієї рослини в т.ч. молодих новостворених вегетативних та генера­тивних органів рослини.Спектр дії:ТРІАДА, ККР за НВ — 0,5-0,6 л/га ефек­тивно контролює широкий спектр хвороб в т.ч борошниста роса, іржа жовта, іржа стебел, іржа бура, іржа карликова, септоріози листя та колоса, піренофороз, плямистості листя та стебла, ринхоспоріоз, фузаріоз, альтернаріоз та інші хворобиДодаткові можливості та переваги:Пропіконазол додатково збільшує в рослині кількість хлоропластів, покращує якість хлорофілу, покращує дихання та фо­тосинтез в рослині, значно збільшуючи наростання вегетативної маси.ТРІАДА, ККР володіє відмінним ефектом «ЗЕЛЕНОГО ЛИСТА», що є додатковою рострегулюючою дією тебуконазолу, котра направлена на подовження вегетаційного періоду, че­рез контроль та зупинення в листовому апараті виробництва ЕТИЛЕНу «СН2= СН2»-гормону дозрівання і стресу, що гальмує процеси росту.Епоксиконазол — найшвидший із триазолів з відмін­ним «СТОП-ЕФЕКТОМ» швидко зупиняє розвиток хво­роби, посилюює та розширює дію і спектр партнерів азолів в боротьбі з хворобами та їх подальшим контролем. Посилює процеси фотосинтезу в рослині, по­кращує провідність судин, посилює передачу продуктів фотосинтезу до молодих рослин збільшуючи кількість гормонів росту, підвищуючи стійкість до стресових умов, до посухи, перешкоджаючи редукційним процессам, значно під­вищуючи врожайність с/г культур.ТРІАДА, ККР завдячуючи препаративній формі, ста­більний в робочому розчині. Робочий розчин не випа­дає в осад та не розшаровується протягом тривалого часу, котрий вимірюється місяцями. З'явилась можли­вість завчасно готовити робочі розчини, заощаджува­ти на логістиці, підвищились кількісні та якісні показ­ники обробітку.

Інноваційний трьохкомпонентний системний нано- фунгіцид, призначений для боротьби з ком­плексом хвороб в посівах зернових культур та сої.
Поєднання всіх найкращих фунгіцидних та рост- стимулюючих властивостей до рослиниРозширений спектр контролю над патогенами з посиленою лікувально- профілактичною та захисною дією, що досягається за рахунок поєднання трьох триазолів в нано-формуляціїПосилює процеси фотосинтезу, покращує провідність судин, покращуючи надходження продуктів живлення від кореня до листківСтворює в рослині позитивний баланс гормонів росту, прискорюючи переміщення продуктів фотосинтезу до новостворених пагонів, листків інших органівПосилює ріст вегетативної маси і кореневої системи, подовжує вегетаційний період росту, збільшує урожайність, прискорює дозрівання зерна та покращує якістьВолодіє відмінною адгезією, змочуванністю поверхні листка, має відмінну стійкістю до змивання. За рахунок нано- формуляції, з дисперсністю діючих речовин - менше 0,1 мкм (менше розміру клітини), має супер швидку та глибоку проникненністю в тканини рослини, навіть в екстремальних умовах вирощування, в умовах сухого клімату та жаркої погоди
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует фунгициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Тріада, к.к.р. Фунгіцид: к.к.р. фунгіцид, купити тріада, тріада, фунгіциди, ціна тріада,