Трифлурекс, к.е. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Трифлурекс, к.е. Гербіцид - Agrobiz.net
284,66 грн. /шт В наличии
Трифлурекс, к. е. — гербіцид системної дії, що знищує бур’яни шляхом впливу на меристематичний ріст коренів. Застосовується Трифлурекс, к. е. для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур’янами в посівах багатьох сільськогосподарських культур.
Рекомендовано одну обробку гербіцидом протягом вегетаційного сезону. Трифлурекс, к. е. — грунтовий гербіцид з всоким ступенем випаровування, тому препарат одразу після внесення необхідно негайно заробити в грунт на глибину до 5–8 см за допомогою культиватора, дискової борони або іншого обладнання. Трифлурекс, к. е.застосовують шляхом обприскування грунту до висівання або до висадки розсади, одночасно з висіванням або одразу після висіву до сходів культури. Штанга обприскувача повинна бути встановлена на такому рівні, щоб факели робочої рідини перекривали один одного (приблизно на 20 см) при застосуванні центробіжних форсунок або у 2 рази — при застосуванні дефлекторних форсунок. Висота штанги від поверхні грунту — 20 – 40 см. Негайне загортання грунту проводять за допомогою дискових борін або парових культиваторів на глибину 5–7 см (при допосівному застосуванні). При застосуванні препарату після посіву для загортаннявикористовують зубові борони. Незалежно від вологості грунту — завжди висока ефективність препарату.
Досходовий ґрунтовий гербіцид для боротьби з однорічними злаковими та дводольними у посівах багатьох культур
Знищує бур’яни під час проростання і виключає негативний вплив бур’янів на розвиток сходів культури.Ефективний контроль широкого спектру злакових та дводольних бур’янів.Добре утримується ґрунтом.Має тривалий захисний період (10-12 тижнів).Висока ефективність як за вологих умовах (зрошення, дощ), так і при посушливих умовах при якісній заробці.Повністю розкладається у ґрунті протягом вегетації і не впливає на наступну культуру.
Производитель: Adama
Страна производитель: Израиль
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Применение: для сои
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Трифлурекс, к.е. Гербіцид: гербіциди, к.е. гербіцид, купити трифлурекс, трифлурекс, ціна трифлурекс,