Тримач котушки оцинкований (М)

18.01.2017    Оборудование для пчеловодства — Ульи и комплектующие    Львов
14,00 грн.
Тримач котушки оцинкований (М) - Agrobiz.net
Характеристики
Производитель: Мелиса
Страна производитель: Украина
Комплектующие: Натяжитель проволоки

Описание

Котушкотримач (оцинковка) у бджільництві застосовується як допоміжний інструмент при натягу металевого дроту на рамки. У цьому процесі важливо не допустити самовільного розкручування матеріалу. Не менш актуально забезпечити рівномірний натяг і паралельне розташування всіх ниток на рамці.

Конструкція пристосування передбачає надійне закріплення котушки з дротом на осі. Пружинна стрічка щільно притискає дріт до бобіни. Сам тримач котушки можна стаціонарно закріпити на робочому місці - передбачені спеціальні кронштейни. Це значно полегшить і прискорить процес підготовки рамок.

Котушкотримач виготовляється з тонколистового оцинкованого металу - це обумовлює його надійність і довготривалу експлуатацію.

Підготовка рамок - відповідальний етап облаштування пасіки. Неналежний натяг нитки може привести до ускладнень при імплантації вощини в підготовлену основу. Згодом порушення будуть перешкоджати ефективній роботі бджіл на стільниках.

Найчастіше комахи, сприйнятливі до будь-якого порушення геометрії простору, ігнорують рамки з вощиною або відбудовують стільники не по всій площі, залишають незаповнені ділянки. Такі рамки не вдасться ефективно використовувати в подальшій роботі.

Котушкотримач (оцинковка) - інструмент, необхідний пасічнику, який цінує свою працю і піклується про створення сприятливих умов для повноцінної життєдіяльності бджолиних сімей. Від рівня підготовки бджільницького інвентарю до сезону багато в чому залежить успішний медозбір.

Нерідкі випадки, коли при відкачуванні меду стільники рвуться - це якраз показник помилок, допущених при навощуванні рамок. Потім бджолам доводиться проводити «ремонтні роботи», що відволікає комах від основних завдань гарячої пори заготівлі меду.


Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Тримач котушки оцинкований (М): тримач котушки оцинкований (м)