Тріумф, к.е. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Тріумф, к.е. Гербіцид - Agrobiz.net
805,06 грн. /шт В наличии
Фенмедіфам, десмедифам — речовини контактної дії. Проникають у тканини листя, концентруються в хлоропластах, викликаючи блокування процесів фотосинтезу. Сонячна тепла погода сприяє підвищенню ефективності їх дії на бур’яни.Етофумезат належить до діючих речовин системної дії. Поглинається різними частинами рослин, особливо пагонами і корінням молодих бур’янів разом з вологою ґрунту. Тому наявність доступної вологи у ґрунті сприяє підвищенню ефективності дії етофумезату на бур’яни.Реакція деяких бур’янів на дію препаратуЧутливі бур’яниАмброзія полинолистаЗірочник середнійПаслін чорнийВероніка персидськаКропива глухаПортулак городнійВероніка плющолистаКуколиця білаРедька дикаГалінсога дрібноквітковаКуколиця нічнаРутка лікарськаГірчак березковиднийЛобода білаТалабан польовийГірчиця чорнаЛобода гібриднаФіалка польоваГрицики звичайніЛутига розлогаЧистець однорічнийЖабрій звичайнийНетреба звичайнаЩириця звичайнаЖовтозілля весняне Помірно чутливі бур’яниГірчаки, видиЖовтий осот огороднійЛатук дикий (компасний)Гірчиця польоваЗлинка канадськаПідмаренник чіпкийСтійкі бур’яниБерезка польоваЛатук татарськийПлоскуха звичайнаБудяк щетинистий (осот рожевий)Мишій видиРомашка лікарськаКалачики призабутіОсот жовтий (польовий)Ромашка непахуча
Для досягнення максимальної ефективності препарату та найнижчого хімічного навантаження на культуру та довкілля внесення бажано проводити 1–3 рази у фазу сім’ядолей бур’янів. Обробка в більш пізні стадії розвитку бур’янів потребує збільшення норми витрати препарату. Сумарна максимальна норма впродовж сезону не повинна перевищувати 3,5 л/га. Мінімальна концентрація робочого розчину становить 0,4 %, тобто не менше 0,4 л препарату на 100 л води. Робочий розчин придатний до застосування протягом 16 годин після приготування; обприскування мокрих від роси та опадів рослин, а також дощ протягом 6 годин після обприскування знижують ефективність дії препарату; не рекомендується застосовувати препарат при температурі повітря більше ніж 25 0С та нижче за 10 0С.
Трикомпонентний контактно-системний гербіцид для боротьби з однорічними двосім’ядольними та деякими однодольними бур’янами в посівах цукрового буряку.
Відсутність негативного впливу на культурні рослини.Наявність діючої речовини ґрунтової дії дозволяє ефективно знищувати бур’яни, що проростають.Гнучка норма витрати препарату від 1 до 3 л/га дозволяє ефективно витрачати гербіцид відповідно до фази розвитку бур’янів конкретного поля.
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Страна производитель: Венгрия
Производитель: Петерс энд Бург Лтд
Тип (по способу проникновения в организм): Контактно-системного действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Тріумф, к.е. Гербіцид: гербіциди, к.е. гербіцид, купити тріумф, тріумф, ціна тріумф,