Туя західна - Thuja occidentalis Mirijam (діаметр 15-20см, горщик 2л)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Туи    Луцк
105,00 грн.
Туя західна - Thuja occidentalis Mirijam (діаметр 15-20см, горщик 2л) - Agrobiz.net
Характеристики
Высота: Среднерослый
Страна производитель: Украина

Описание

Thuja occidentalis Mirijam - хвойний кулястий повільно зростаючий кущ, новий сорт, отриманий мутацією сорту Даніка. Справжній хвойний карлик, виростає не більше 80 см в діаметрі. Річний приріст становить близько 5 - 10 см. Крона щільна, хвоя жовто-зелена, лусковидна. Взимку хвоя набуває бронзового окрасу, навесні знову жовтіє.

Туя західна Міріам світлолюбна, у тіні хвоя тьмяніє. До грунтів невимоглива, переносить сухість грунту і надмірне зволоження, але краще розвивається на свіжих, достатньо зволожених дренованих родючих суглинках з кислою реакцією.

Туя західна Міріам така компактна, що їй знайдеться місце в будь-якому невеликому саду, в альпінарії або вересовому саду. Мініатюрний кущик можна висадити в якості солітера, посадити у квітнику або в миксбордері. Thuja occidentalis Mirjam відмінно підходить для створення низьких живоплотів і бордюрів, для створення контрастних композицій з дерев і чагарників з різною архітектурою. Крім того, туя Міріам здатна прикрасити будь-яку контейнерну композицію на даху будинку або на добре освітленій терасі.

Цена: 105,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Туя західна - Thuja occidentalis Mirijam (діаметр 15-20см, горщик 2л): купить тую западную купить тую складчатую купить туя туя туя западная туя оптом туя складчатая цена туя