Туя західна - Thuja occidentalis Mr.Bowling Ball (діаметр 20-25см, горщик 3л)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Туи    Луцк
105,00 грн.
Туя західна - Thuja occidentalis Mr.Bowling Ball (діаметр 20-25см, горщик 3л) - Agrobiz.net
Характеристики
Высота: Среднерослый
Страна производитель: Украина

Описание

Thuja occidentalis Mr.Bowling Ball (Thuja occidentalis Bobazam) - карликовий кулястий хвойний кущ з ажурною кроною, висотою і шириною до 90 см. Росте повільно, річний приріст становить близько 5 - 6 см. Хвоя ниткоподібна, сіро-зелена, м'яка, мереживна. Зберігає свій колір в зимовий період зі злегка бронзовим відтінком.

Туя західна Містер Боулінг Болл світлолюбна, хоча може страждати від сонячних опіків. До грунтів невимоглива, віддає перевагу свіжим, достатньо зволоженим дренованим родючим суглинкам з слабокислою реакцією. Гарна морозостійкість, на зиму крону рекомендується пов'язувати або накривати снігозахисним конусом, тому що може пошкоджуватися під вагою снігу.

Використовується для невеликих садів, альпінаріїв або вересових садів. Мініатюрний кущ добре дивиться як солітер в квітнику або в міксбордері. Відмінно підходить для створення низьких живоплотів і бордюрів, для створення контрастних композицій з дерев і чагарників з різною архітектурою. Підходить для вирощування в контейнерах для прикраси балконів, дахів будинків або терас. Добре переносить умови міста.

Цена: 105,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос