Вентоп 350 SC, к.с. Фунгіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Вентоп 350 SC, к.с. Фунгіцид - Agrobiz.net
674,15 грн. /шт В наличии
ВЕНТОП 350 SC, КС – контактний фунгіцид захисної дії, який впливає на ферменти з тіоловою групою, що приймають участь в клітинному диханні грибів. Механізм фунгіцидної дії полягає в інгібуванні розвитку спор збудників хвороб на поверхні листків та плодів. Препарат пригнічує розвиток пероноспорових грибів із класу Ооміцетів, які викликають хвороби плодових культур і виноградників.
Препарат Вентоп® є одним із найкращих фунгіцидів в боротьбі як із первинною інфекцією парші (зараження аскоспорами у весняний період), так і з вторинним зараженням, що відбувається в літній період (конідіальне спороношення). Найкращим часом в боротьбі із первинною інфекцією парші є період між фазами розвитку яблуні: «мишаче вушко» – «лісовий горіх» і особливо при низьких температурах та в період частих опадів, коли інші препарати погано працюють внаслідок змивання дощем.Фунгіцид Вентоп® може використовуватися як окремо, так і в сумішах з інсектицидами та фунгіцидами. Суміші із іншими фунгіцидами використовують для розширення спектру дії проти хвороб, зокрема проти борошнистої роси та плодових гнилей, та для підсилення лікувального та викорінюючого ефекту проти парші, коли обробіток проводиться із запізненням і інфекція вже проникла в лист.Застосування фунгіциду Вентоп 350 SC, КС в бакових сумішах:Вентоп (1,0 л/га) + Медян Екстра 350 SC, КС (1,5 л/га)Вентоп (1,0 л/га) + Ікарус 250, ЕВ (0,5-0,6 л/га)Вентоп (1,0 л/га) + Топсін®-М 500, КС (1,4 л/га)Вентоп (1,0 л/га) + крезоксим-метил, 500 г/кг (0,2 кг/га)
Новий стандарт для захисту від парші, надійний компонент для бакових сумішей
контролює комплекс хвороб яблуні (парша, плодові гнилі, плямистості листя);високоефективний проти видів парші листя та плодів навіть при високому ступені розвитку хвороби;відсутній ризик виникнення резистентності; завдяки спеціальній формуляції, що містить потужні прилипачі, добре і рівномірно покриває опушені поверхні листя та молодих плодів;має подовжений період захисної дії – на 2-4 дні порівняно з іншими контактними фунгіцидами;стійкий до змивання дощем;висока фунгіцидна дія за понижених температур (+5…+70С);безпечний для бджіл та корисної ентомофауни - може застосовуватися в період цвітіння.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует фунгициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Вентоп 350 SC, к.с. Фунгіцид: вентоп 350 sc, к.с. фунгіцид, купити вентоп 350 sc, фунгіциди, ціна вентоп 350 sc,