Венцедор, т.к.с. Протруйник, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Венцедор, т.к.с. Протруйник - Agrobiz.net
228,48 грн. /шт В наличии
Тирам належить до контактних діючих речовин. Він є фунгіцидом захисної дії, який не проникає у рослину або насіння, а пригнічує проростання спор та ріст міцелію, що знаходиться на поверхні. Діюча речовина транслокується у клітині патогена, інгібує активність ферментів, що містять атоми міді або сульфорогідрильні групи. Тебуконазол проявляє системну дію, захищаючи проросток. Дія тебуконазола заснована на процесі інгібірування біосинтезу стерину, що входить до складу клітинної стінки гриба. Пригнічення біосинтезу ергостерину призводить до порушень у процесі поділу клітин, а згодом — і до повної загибелі грибного організму. Крім того, на початкових стадіях розвитку, тебуконазол уповільнює синтез гіберелінів і діє як регулятор росту, тобто гальмує процес видовження міжвузлів у зернових культур. Цей механізм не допускає надмірного розвитку надземної частини рослини і, водночас, сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи.Властивості Завдяки наявності двох компонентів Венцедор знищує інфекцію на поверхні, всередині насіння та в грунті. Препарат має широкий спектр активності проти патогенів (сажкові хвороби, кореневі гнилі, плямистості, септоріоз, брошниста роса (за умови раннього прояву), а також проявляє активність проти збудників кореневої гнилі бактеріальної етіології. Протруйтик не впливає на енергію проростання і схожість посівного матеріалу.
Протруювання рекомендується проводити за 7–14 днів до посіву. Процес здійснюється на спеціальних машинах, призначених для виконання протруювання напіввологим методом. Перед застосуванням каністру з препаратом ретельно збовтують. Застосовують Венцедор у розведенні з водою, в залежності від виробничих умов та типу машин. Перед протруюванням потрібно очистити та відкалібрувати посівний матеріал, оскільки частки битого зерна, пил і домішки можуть бути причиною зв’язування значної кількості препарату.Норма витрати робочої рідиниЗернові культури - 10 л /1т насіння, льон-довгунець - 3-5 л / 1 т насіння.
Двухкомпонентний контактно-системний фунгіцид для протруювання насіння з рістрегулюючими властивостями
Поєднання двох діючих речовин принципово різного механізму фунгіцидної дії запобігає виникненню резистентності у патогенів. Широкий спектр біологічної ефективності, в тому числі збудників кореневої гнилі бактеріальної етіології.Неперевершений фунгіцид проти сажкових хвороб.Надійний захист, як від насіннєвої інфекції, так і від зараження із грунту.Має добре виражену рістрегулюючу дію, що сприяє інтенсивному та рівномірному наростанню кореневої системи.При застосуванні в рекомендованих нормах не фітотоксичний для рослин.Безпечний та зручний при використанні.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует протравители семян?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Венцедор, т.к.с. Протруйник: венцедор, купити венцедор, протруйники, т.к.с. протруйник, ціна венцедор,