Вітавакс 200 ФФ, в.с.к. Протруйник, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Вітавакс 200 ФФ, в.с.к. Протруйник - Agrobiz.net
311,81 грн. /шт В наличии
Вітавакс 200ФФ - універсальний протруйник насіння виробництва компанії "Кемтура". Протягом багатьох років він з успіхом використовується більш ніж на 30 сільськогосподарських культурах в 80 країнах світу.Вітавакс - унікальний препарат, що володіє властивостями фунгіциду і патентованого регулятора росту. Регулятивне дію в складі препарату чинить карбоксин. Завдяки поєднанню захисних і лікувальних властивостей від хвороб, а також стимуляції насіння до проростання і активному росту сходів Вітаваксом сприяє отриманню високих і стабільних врожаїв.Основна властивість Вітаваксом як двокомпонентного фунгіцидної препарату полягає в захисті насіння і проростків від насіннєвої та ґрунтової інфекції. Карбоксин володіє системним (захисним і лікуючим) дією і пригнічує інфекцію всередині насіння, тирам (ТМТД) контактно захищає насіння від інфекцій на поверхні насіння.Вітавакс - оригінальний препарат, так як протягом багатьох років його використання не виявлено резистентності до основних хвороб. Це властивість стає вагомим аргументом на користь необхідності розумного поєднання Вітаваксом з препаратами на основі триазолів.Вітавакс 200ФФ в своєму складі має: карбоксин - 200 г / л + тирам - 200 г / л. Препаративна форма у вигляді водно-суспензійного концентрату (ТСК) легко гомогенізується (розчиняється в воді), містить барвник (яскраво-малинового кольору), прилипачі і протівозамерзающее засіб.
Протруювання насіння Вітавакс рекомендується проводити заздалегідь, при необхідності, за 7-14 днів до посіву. Оброблене насіння після висихання на повітрі бажано на 3-4 дні укрити брезентом, з тим щоб за рахунок фумігації максимально придушити насіннєву інфекцію.Вітавакс, на відміну від препаратів триазольного групи, стимулює проростання насіння (зернових, проса, кукурудзи, льону) і прискорює появу проростків. Тому в умовах осушення верхнього шару грунту можна збільшити глибину посіву і в результаті отримати рівні сходи.Вітавакс в рекомендованих нормах забезпечує практично повну (до 100%) захист врожаю від сажкових хвороб. Період ефективного захисного дії проти кореневих гнилей на зернових становить 40-50 днів від посіву.
Протруйник насіння
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует протравители семян?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Вітавакс 200 ФФ, в.с.к. Протруйник: в.с.к. протруйник, вітавакс 200 фф, купити вітавакс 200 фф, протруйники, ціна вітавакс 200 фф,