Вітавакс200 ФФ в.с.к

30.08.2016    Средства защиты растений — Протравители семян    Киев
286,72 грн.
Вітавакс200 ФФ в.с.к - Agrobiz.net
Характеристики
Страна производитель: Франция
Производитель: Arysta
Особенности применения: гидрофобизация

Описание

В.с.к. (карбоксин, 200 г/л + тирам, 200 г/л) Комбінований рідкий протруйник насіння з контактною та системною фунгіцидною дією проти широкого спектру хвороб на багатьох культурах.

■ Потужна синергічна дія системної та контактної діючих речовин

■ Досконалий контроль широкого спектру хвороб

■ Сприяє отриманню дружніх сходів культури

■ Елемент антирезистентної стратегії

■ Контроль стійких штамів фузаріозу

Вітавакс® – протруйник, який забезпечує високоефективний контроль збудників хвороб, що передаються насінням та через грунт. Вітавакс простий у застосуванні та безпечний для насіння.

■ Механізм дії

Дві діючі речовини забезпечують контроль широко- го спектру захворювань, що передаються насінням та через грунт: Карбоксин – це системний фунгіцид з групи SDHI, що абсорбується до тканин зернини та проростка, захищаючи їх як від патогенів, на поверхні зернини, так і від патогенів, котрі можуть знаходитися всередині неї. Карбоксин добре зарекомендував себе як один з найбільш ефективних системних фунгіцидів для боротьби проти летючої сажки й інших хвороб, збудники яких переносяться під час цвітіння і знахо- дяться всередині рослини у стані спокою до початку проростання. Тирам – це контактний фунгіцид широкого спектру дії, що контролює патогени, котрі знаходяться на по- верхні насіння та у грунті. Шляхом дифузії на корот- ку відстань навколо обробленої зернини тирам ут- ворює у грунті захисну зону, що слугує бар’єром від грибкової інфекції і захищає насіння та проросток від кореневих гнилей. Завдяки широкому спектру дії та високій ефективності тирам є одним із найбільш уживаних в усьому світі контактних фунгіцидів для протруювання насіння.

■ Особливі характеристики

• Одна з діючих речовин Вітаваксу®, Карбоксин®, запатентована як регулятор росту рослин у США.

• Його дія проявляється у чотирьох напрямках: стимулює процес проростання, сприяє подо- вженню колеоптиле, забезпечує покращене формування стеблестою та здоровий розвиток кореневої системи.

• Завдяки цим властивостям препарат сприяє успішному подоланню несприятливих умов під час проростання, забезпечуючи здорові та од- норідні сходи.

• Його застосування допомагає подолати труд- нощі, пов’язані із пізнім посівом, посівом на більшу глибину, посівом у холодний, сухий, воло- гий, неродючий або виснажений грунт.

• Також не є критичною передпосівна підготовка грунту. • Препаративні форми препарату Вітавакс® за- реєстровані та використовуються у більш ніж 120 країнах світу, на більш ніж 30 культурах, проти збудників понад 30 хвороб.

• Більш ніж 100 наукових дослідів у різних країнах світу показали збільшення врожаю в середньому на 10% відносно не протруєного насіння (контролю).

Цена: 286,72 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Вітавакс200 ФФ в.с.к: вітавакс200 фф в.с.к замовити протруйники купити протруйники протруйники ціна протруйники