Вітавакс200 ФФ в.с.к

21.06.2017    Средства защиты растений — Протравители семян    Киев
Вітавакс200 ФФ в.с.к - Agrobiz.net
Цена: 307,98 грн. В наличии
Характеристики Описание
Страна производитель: Франция
Производитель: Arysta
Особенности применения: гидрофобизация

В.с.к. (карбоксин, 200 г/л + тирам, 200 г/л) Комбінований рідкий протруйник насіння з контактною та системною фунгіцидною дією проти широкого спектру хвороб на багатьох культурах.

Потужна синергічна дія системної та контактної діючих речовин

Досконалий контроль широкого спектру хвороб

Сприяє отриманню дружніх сходів культури

Елемент антирезистентної стратегії

Контроль стійких штамів фузаріозу

Вітавакс® – протруйник, який забезпечує високоефективний контроль збудників хвороб, що передаються насінням та через грунт. Вітавакс простий у застосуванні та безпечний для насіння.

Механізм дії

Дві діючі речовини забезпечують контроль широко- го спектру захворювань, що передаються насінням та через грунт: Карбоксин – це системний фунгіцид з групи SDHI, що абсорбується до тканин зернини та проростка, захищаючи їх як від патогенів, на поверхні зернини, так і від патогенів, котрі можуть знаходитися всередині неї. Карбоксин добре зарекомендував себе як один з найбільш ефективних системних фунгіцидів для боротьби проти летючої сажки й інших хвороб, збудники яких переносяться під час цвітіння і знахо- дяться всередині рослини у стані спокою до початку проростання. Тирам – це контактний фунгіцид широкого спектру дії, що контролює патогени, котрі знаходяться на по- верхні насіння та у грунті. Шляхом дифузії на корот- ку відстань навколо обробленої зернини тирам ут- ворює у грунті захисну зону, що слугує бар’єром від грибкової інфекції і захищає насіння та проросток від кореневих гнилей. Завдяки широкому спектру дії та високій ефективності тирам є одним із найбільш уживаних в усьому світі контактних фунгіцидів для протруювання насіння.

Особливі характеристики

• Одна з діючих речовин Вітаваксу®, Карбоксин®, запатентована як регулятор росту рослин у США.

• Його дія проявляється у чотирьох напрямках: стимулює процес проростання, сприяє подо- вженню колеоптиле, забезпечує покращене формування стеблестою та здоровий розвиток кореневої системи.

• Завдяки цим властивостям препарат сприяє успішному подоланню несприятливих умов під час проростання, забезпечуючи здорові та од- норідні сходи.

• Його застосування допомагає подолати труд- нощі, пов’язані із пізнім посівом, посівом на більшу глибину, посівом у холодний, сухий, воло- гий, неродючий або виснажений грунт.

• Також не є критичною передпосівна підготовка грунту. • Препаративні форми препарату Вітавакс® за- реєстровані та використовуються у більш ніж 120 країнах світу, на більш ніж 30 культурах, проти збудників понад 30 хвороб.

• Більш ніж 100 наукових дослідів у різних країнах світу показали збільшення врожаю в середньому на 10% відносно не протруєного насіння (контролю).

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует протравители семян?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Вітавакс200 ФФ в.с.к: вітавакс200 фф в.с.к замовити протруйники купити протруйники протруйники ціна протруйники