Євро-Ланг, р.к. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Євро-Ланг, р.к. Гербіцид - Agrobiz.net
781,40 грн. /шт В наличии
Діюча речовина проникає через коріння та листя рослин, розноситься по ксилемі та флоемі до точок росту. У чутливих рослин блокує синтез протеїну, що веде до припинення росту клітин і загибелі рослин.ДводольніАмброзія, видиОсот шорсткий (жовтий)Галінсога дрібноквітковаПаслін чорнийГрицики звичайніПортулак городнійГірчиця, видиПідмаренник чіпкий (до 4 кілець)Кропива, видиПовитиця польоваДескурайнія СофіїРомашка непахучаДурман звичайнийРедька дикаЗірочник середнійСоняшник, падалицяКалачики призабутіСуріпиця звичайнаЛобода, видиСухоребрик, видиМолочай плямистийЧорнощир нетреболистийНетреба звичайнаЩириця, видиОсот городнійЩавель, види, та ін.ЗлаковіМишій, видиСорго алепське (гумай)Плоскуха звичайна(просо куряче)Пальчатка видиПросо посівнеСить, види
Спосіб використання. Препарат вносять тільки за допомогою наземних обприскувачів після появи сходів соняшника. Фаза розвитку культурних рослин. Безпечною для соняшника є фаза від 2 до 8 справжніх листків.Період від появи сім’ядоль до першої пари справжніх листків у соняшника є критичним. У цей період не рекомендовано застосовувати гербіцид Євро-ланг.Фаза розвитку бур’янів. Бур’яни мають бути в стані активного росту — фаза до 4 справжніх листків для однорічних дводольних та фаза 2–3 листків для злакових бур’янів, у тому числі для багаторічних злакових, які проростають з насіння (гумай, сить бульбоносна).Препарат забезпечує ефективний контроль амброзії полинолистої, якщо внесення провести на стадії сім’ядолі (перша пара справжніх листків). Погодні умови. Температура повітря +10…+22 0С є оптимальною в період застосування препарату. Знижена (менша ніж +10 0С) або підвищена (більша за +25 0С) температура повітря уповільнює в рослинах бур’янів процеси метаболізму. Внаслідок цього дія гербіциду подовжується. В окремих випадках, наприклад при застосуванні гербіциду за стресових для розвитку рослин умов, можливе зниження ефективності його дії проти бур’янів. Дощ через 1 годину після внесення препарату не знижує його ефективності.Оскільки препарат має ґрунтову дію, його ефективність проти бур’янів в певній мірі буде визначатись наявністю та кількістю доступної вологи в грунті.Застереження:після внесення гербіциду, протягом усього сезону на обробленій площі не можна застосовувати препарати з групи імідазолінів або похідних сульфонілсечовин;Після внесення гербіцид Євро-ланг зберігає активність протягом деякого часу і тому може виявити негативну дію на наступні культури:4 місяці — на озиму пшеницю;11 місяців — на кукурудзу, ярий та озимий ячмінь, яру пшеницю, овес, озиме жито;18 місяців — на соняшник (генетично не стійкий до імідазолінів), сорго, рис;26 місяців — на буряки, ріпак, овочеві культури.
Гербіцид системної дії для знищення широкого спектру однорічних злакових та дводольних бур’янів в посівах гібридів соняшника, генетично стійких до гербіцидів із групи імідазолінони.
Дозволяє одночасно боротись з дводольними та злаковими бур’янами після появи сходів соняшника.Дає можливість боротись з усіма відомими расами вовчка соняшника.Забезпечує контроль таких проблемних бур’янів, як амброзія, нетреба, циклохена.Подвійний механізм дії препарату дає змогу контролювати як вегетуючі, так і проростаючі з насіння бур’яни.Пригнічує розвиток багаторічних бур’янів в посівах соняшника.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Євро-Ланг, р.к. Гербіцид: гербіциди, євро-ланг, купити євро-ланг, р.к. гербіцид, ціна євро-ланг,