Ячмінь Сейм дворучка

11.07.2017    Семена зерновых — Семена ячменя    Киев
Ячмінь Сейм дворучка - Agrobiz.net
Цена: Договорная В наличии
Характеристики Описание
Степень созревания: среднеспелый
Страна производитель: Украина
Форма посева: Озимый
Сорта: Сейм
Репродукция: Не указано

Сортовласник - Миронівський інститут пшениці імені В.М.Ремесла УААН
у Держреестрі срппу з 2008 р. по Степу і Поліссю.
Автори: І.А.Шубенко, Н.П.Шубенко, Г.І.Кузьменко

Сорт створений методом індивідуального добору з гібридної популяції 1-4 Gulz 6303 / HVW 862.

 

Господарські та біологічні характеристики:

* Урожайність у ДСВ на Кіровоградській ДСГДС становила 82,6 ц/га.
* Середньостиглий.
* Зимостійкість вищесередня.
* Добре кущиться за пізніх сходах восени і ранньою весною.
* Посухостійкий.
* Стійкість до вилягання 7 балів.
* Стійкість проти ураження борошнистою росою і смугастим гельмінтоспоріозом 7-8 балів.

 

Якість зерна
Кормового призначення.

Апробаційні ознаки.
Різновидність паллідум.
Висота рослин 108-116 см.
Кущ напіврозлогий.
Колос шестирядний, циліндричний, нещільний.
Ості довгі, зазублені, трохи розлогі.
Зернівка світло-жовта, еліптична, середня.
Основна щетинка зернівки довговолосиста.
Маса 1000 зерен 42,6-46,6 г.

 

Особливості технології вирощування
Попередники. На Поліссі кращими попередниками є удобрена картопля, кукурудза на зелену масу, а також цукрові буряки ранніх строків збирання. У зоні Степу більші врожаї забезпечує на зайнятих парах, після гороху, кукурудзи на силос, набагато менші - після стерньових.

 

Обробіток ґрунту проводять залежно від попередників та грунтово-кліматичних умов. На Поліссі при розміщенні ячменю озимого після картоплі та цукрових буряків слідом за їх збиранням проводять оранку на глибину 20-22 см. Після кукурудзи на силос застосовують дискування лущильниками на глибину 6-8 см у двох напрямках і після цього орють на глибину 20-22 см. У зоні Степу кращим способом обробітку ґрунту під ячмінь озимий після гороху, кукурудзи на силос та інших просапних є неглибокий обробіток ґрунту (на 8-10 см) переважно дисковими боронами.

 

Удобрення
Ячмінь озимий вимогливий до азотного живлення, особливо у ранньовесняний період. За підживлення посівів азотом навесні дозою ЗО кг/га д. р. приріст урожаю зерна становить 4,2-5,5 ц/га. Під основний обробіток ґрунту після попередників, які рано звільняють поле (стерньові, кукурудза на силос і соняшник), доцільно вносити фосфорно-калійне (Р30К30) і повне мінеральне добриво (N30P60K60).

 

Підготовка насіння до сівби
Сівбу проводять насінням високих кондицій. Обов'язковим є протруєння насіння препаратом вітавакс 200 ФФ (2,5-3,0 л/т зерна) або іншими дозволеними для використання протруйниками, що забезпечують надійний захист від збудників грибних захворювань.

 

Строки сівби
Оптимальним осіннім строком сівби є друга половина третьої декади вересня - початок першої декади жовтня, весняний - дуже ранній, при досягненні фізичної стиглості ґрунту.
Норма висіву змінюється залежно від способу обробітку поля, родючості грунту, забезпеченості вологою тощо. Оптимальна норма 4,5-5,0 млн шт./га схожих насінин.

 

Глибина загортання насіння повинна бути такою, щоб насіння лягло на тверде посівне ложе: для зони Полісся і Західного регіону України 3-4 см, за недостатньої вологості верхнього шару ґрунту - 4-5 см. У зоні Степу глибина сівби у добре підготовлений і вологий ґрунт не повинна перевищувати 6 см. Досить ефективним заходом підвищення польової схожості є післяпосівне коткування кільчасто-шпоровими катками.

 

Догляд за посівами
Весняно-літній догляд спрямовується на підсилення росту і розвитку рослин. Після виходу із зимового спокою проводиться підживлення рослин аміачною селітрою. Позитивні наслідки дає весняне боронування посіву. У роки із значним розповсюдженням грибкових хвороб посіви обробляють дозволеними до використання в Україні фунгіцидами.

 

Збирання врожаю
Ячмінь озимий достигає раніше за інші зернові культури. Збирання врожаю з настанням твердої стиглості проводять прямим комбайнуванням.

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует семена ячменя?
Это займет менее одной минуты