Ялина канадська - Picea glauca Conica (висота 50-60см, горщик 3л)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Ели    Луцк
225,00 грн.
Ялина канадська - Picea glauca Conica (висота 50-60см, горщик 3л) - Agrobiz.net
Характеристики
Страна производитель: Украина
Высота: Карликовый

Описание

Picea glauca Conica - карликовий сорт конусоподібної регулярної форми із загостреною верхівкою. Доросле дерево досягає висоти 2 - 3м і діаметра 1 - 2 м. Росте повільно, річний приріст становить 6 - 8 см у висоту і 2 - 4 см в ширину. Хвоя яскраво-зелена м'яка, розташована радіально.

Ялина канадська Коніка світлолюбна, виносить півтінь. Добре виростає на сонячних місцях. Погано переносить ущільнення і перезволоження грунту. Морозостійка. Не рекомендується посадка в місцях з сильними сухими вітрами. Місце для посадки повинно бути подалі від грунтових вод. Погано переносить міські умови, задимленість, загазованість і бруд.

Picea glauca Conica використовується як прекрасний солітер для маленького саду, як один з елементів хвойної або змішаної композиції, чудова рослина для кам'янистого саду.

Цена: 225,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Ялина канадська - Picea glauca Conica (висота 50-60см, горщик 3л): елка елка колючая елка обычная елка оптом ель ель восточная ель канадская ель оптом купить елку купить ель купить ель канадская цена елки цена ель