Ялина звичайна - Picea abies Barryi (діаметр 20-30см, горщик 7,5л)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Ели    Луцк
300,00 грн.
Ялина звичайна - Picea abies Barryi (діаметр 20-30см, горщик 7,5л) - Agrobiz.net
Характеристики
Страна производитель: Украина
Высота: Карликовый

Описание

Picea abies Barryi - міцна, потужна карликова форма з округлою, з віком - ширококонічною густою кроною. У віці 30 років досягає висоти 2 м. Гілки потужні, спрямовані вгору, до старості розростаються в різні боки, стають досить довгими. Хвоя темно-зелена, коротка, блискуча.

Ялина звичайна Баррі тіневитривала, але краще розвивається на освітлених місцях. У молодому віці може страждати від весняних сонячних опіків, рекомендується притіняти молоді рослини. Вимоги до грунту середні. Віддає перевагу дренованим, супіщаним або суглинним грунтам. Не виносить перезволоження грунту. Зимостійкість висока, але в молодому віці бажано укривати від весняних заморозків.

Picea abies Barryi використовується для одиночних і групових посадок, для створення змішаних груп. Відмінно підійде для посадок в альпійських гірках, альпінаріях.

Цена: 300,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Ялина звичайна - Picea abies Barryi (діаметр 20-30см, горщик 7,5л): елка елка колючая елка обычная елка оптом ель ель восточная ель канадская ель оптом купить елку купить ель купить ель канадская цена елки цена ель