Ялиця бальзамічна - Abies balsamea Nana (висота 20-30см)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Хвойных другие    Луцк
525,00 грн.
Ялиця бальзамічна - Abies balsamea Nana (висота 20-30см) - Agrobiz.net
Характеристики
Растения: Пихта
Страна производитель: Украина
Высота: Карликовый

Описание

Abies balsamea Nana - карликова форма близько 50 см заввишки. Крона закруглена, діаметр 2 - 2,5 м. Гілки розлогі, щільні, горизонтально зростаючі. Хвоя коротка, густа, темно-зелена, внизу з двома біло-блакитними смужками, ароматна. Росте повільно.

Ялиця бальзамічна Нана тіневитривала, але краще розвивається на освітлених місцях. Вимоглива до складу та вологості грунту, не переносить ущільнення грунту. Посадка на суглинних, вологих грунтах, слід уникати піщаних грунтів. Рекомендуємо використовувати спеціальні суміші для хвойних порід, а навколо рослини грунт мульчувати корою для уникнення випаровування вологи. Висока зимостійкість.

Abies balsamea Nana використовується для одиночних і групових посадок, для кам'янистих, вересових і маленьких садів, альпійських гірок, для вирощування в контейнерах, озеленення дахів, для декорування схилів.

Цена: 525,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Ялиця бальзамічна - Abies balsamea Nana (висота 20-30см): купить корейскую пихту купить пихта пихта пихта высокогорная пихта кефалинийская пихта корейская пихта одноцветная пихта оптом пихта фразера цена пихта