Ялівець горизонтальний - Juniperus horizontalis Blue Chip (діаметр 50-60см, горщик 5л)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Можжевельника    Луцк
180,00 грн.
Ялівець горизонтальний - Juniperus horizontalis Blue Chip (діаметр 50-60см, горщик 5л) - Agrobiz.net
Характеристики
Высота: Карликовый
Страна производитель: Украина

Описание

Juniperus horizontalis Blue Chip - повільнозростаючий низькорослий вічнозелений карликовий кущ, в дорослому стані досягає 0,3 м у висоту і 1,5 м завширшки. Один з кращих сланких сортів ялівцю. Його витончені пагони зі злегка піднятими кінцями рівномірно розповзаються в різні боки, створюючи густий килим. Хвоя щільна, коротка 3 - 5 мм, голковидна, колюча, сиза, восени часто набуває бузково або бурого відтінку. Плоди - кулясті шишкоягоди майже чорного кольору 5 - 6 мм в діаметрі.

Ялівець горизонтальний Блю Чіп є світлолюбним. До грунтів не вимогливий, проте не переносить застійного перезволоження і засолення грунту. Добре переносить загазованість міського повітря. Морозостійкий.

Ялівець горизонтальний Блу Чіп заслужено вважається одним з кращих грунтопокривних рослин. Блю Чіп - відмінний варіант для висадки в альпінаріях і вересових садах, для створення ландшафтних композицій з іншими хвойними та листяними деревами та кущами. Непогано виглядає як контейнерна культура із застосуванням декоративного формування.

Juniperus horizontalis Blue Chip популярний ще й тим, що разом зі своєю привабливістю як за формою, так і за кольором, є потужним генератором чистого повітря, очищає від шкідливих мікробів атмосферу навколо себе в радіусі не менше 10 метрів.

Цена: 180,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос