Ялівець горизонтальний - Juniperus horizontalis Prince of Wales (діаметр 15-20см, горщик 2л)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Можжевельника    Луцк
90,00 грн.
Ялівець горизонтальний - Juniperus horizontalis Prince of Wales (діаметр 15-20см, горщик 2л) - Agrobiz.net
Характеристики
Высота: Карликовый
Страна производитель: Украина

Описание

Juniperus horizontalis Prince of Wales - чагарник висотою 0,15 м, діаметр крони 2,5 м. Крона стелеться по землі, яскравого зеленого з блакитним відтінком кольору до зими стає бронзовою. Хвоя луската, густа, блакитна, взимку рудувата. Плоди - темно-сині шишкоягоди близько 6мм в діаметрі.

Ялівець горизонтальний Принц Уельський любить сонце, напівтінь. Віддає перевагу досить вологим, супіщаним грунтам. Добре себе почуває навіть на сухих піщаних і кам'янистих грунтах, переносить невелике засолення. Погано росте на важких грунтах. Дуже морозостійкий.

Ялівець горизонтальний Принц Уельський є універсальним сортом. Його часто використовують для висадки на схилах для захисту від ерозії грунту. У ландшафтному дизайні цей сорт популярний як грунтопокривна рослина, для посадки в альпінаріях і кам'янистих садах, для створення ялівцевих газонів в нижніх ярусах контрастних композицій з дерев і чагарників різної архітектури. Відмінний варіант для використання в якості контейнерної культури для озеленення терас, дахів, лоджій і балконів.

Цена: 90,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Ялівець горизонтальний - Juniperus horizontalis Prince of Wales (діаметр 15-20см, горщик 2л): купить можжевельник можжевельник можжевельник горизонтальный можжевельник обычный можжевельник оптом можжевельник пинга можжевельник средний цена можжевельник