Ялівець лускатий - Juniperus squamata Blue Star (діаметр 15-20см, горщик 3л)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Можжевельника    Луцк
120,00 грн.
Ялівець лускатий - Juniperus squamata Blue Star (діаметр 15-20см, горщик 3л) - Agrobiz.net
Характеристики
Высота: Низкорослый
Страна производитель: Украина

Описание

Juniperus squamata Blue Star - один з найпопулярніших хвойних карликових кущів. Крона куполоподібна широка і щільна. Росте дуже повільно, швидкість росту не перевищує 8 см в рік. У дорослому віці досягає висоти 1 м і діаметра 2 м. Хвоя коротка, колюча, частина хвої може бути лускатою. Молоді пагони дуже яскраво пофарбовані в бірюзовий колір, виростаючи, гілочки змінюють колір на сизо-блакитний.

Ялівець лускатий Блю Стар (Блакитна Зірка) є світлолюбним сортом. Може рости на будь-яких грунтах, проте не переносить застійного перезволоження і засолення. Посухостійкий, морозостійкий. Цей сорт ялівцю зимує під снігом, тому не страждає від весняного сонця. Незважаючи на це рослині може знадобитися санітарна обрізка навесні. Не рекомендується посадка в місцях, де можливі снігові навали взимку, щоб уникнути пошкодження хвої.

Juniperus squamata Blue Star використовується для одиночних і групових посадок, для кам'янистих садів, альпійських гірок, вересових садів, для декорування схилів. Є дуже цінною рослиною для висадки в контейнери і озеленення дахів, лоджій, балконів і терас.

Цена: 120,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Ялівець лускатий - Juniperus squamata Blue Star (діаметр 15-20см, горщик 3л): купить можжевельник можжевельник можжевельник горизонтальный можжевельник обычный можжевельник оптом можжевельник пинга можжевельник средний цена можжевельник