Ялівець лускатий - Juniperus squamata Holger (діаметр 20-30см, горщик 3л)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Можжевельника    Луцк
105,00 грн.
Ялівець лускатий - Juniperus squamata Holger (діаметр 20-30см, горщик 3л) - Agrobiz.net
Характеристики
Высота: Низкорослый
Страна производитель: Украина

Описание

Juniperus squamata Holger - вічнозелений хвойний чагарник. Крона розлога виростає до 0,8 м у висоту і 1,5 м в діаметрі. Пагони поточного року мають золотистий відтінок. Хвоя сріблясто-синя, голковидна. Плоди - дрібні темно-сині з сизим нальотом шишкоягоди.

Ялівець лускатий Холгер слід висаджувати на відкритих, добре освітлених ділянках. До грунтів невимогливий: добре росте на будь-яких грунтах від лужних до кислих, переносить невелике засолення, посухостійкий. Не чутливий до загазованості повітря великих міст. Зимостійкий для України. Обстригання не потребує, але навесні може знадобитися санітарна обрізка для видалення постраждалих взимку гілочок. Погано реагує на застійне перезволоження грунту, тому при посадці на ділянках з важкими глинистими грунтами обов'язково треба робити дренаж.

Juniperus squamata Holger дуже декоративний як в одиночній посадці, так і в складі великих і малих ландшафтних композицій. Завдяки оригінальному забарвленню високо цінується серед садоводів та ландшафтних дизайнерів. Добре очищає повітря від хвороботворних бактерій. Чудово підходить для висадки в контейнери і для озеленення дахів, балконів і терас.

Цена: 105,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос