Ялівець середній - Juniperus pfitzeriana Gold Coast (діаметр 20-25см, горщик 2л)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Можжевельника    Луцк
90,00 грн.
Ялівець середній - Juniperus pfitzeriana Gold Coast (діаметр 20-25см, горщик 2л) - Agrobiz.net
Характеристики
Высота: Среднерослый
Страна производитель: Украина

Описание

Juniperus pfitzeriana Gold Coast - хвойний вічнозелений швидкозростаючий кущ з щільною золотисто-зеленою розлогою кроною. Річний приріст до 10 см на рік. Висота рослини до 1 м і до 2 м у діаметрі. Горизонтально розташовані з елегантно опущеними кінчиками пагони в період росту мають особливо яскраву жовте забарвлення. Пізніше пагони темніють. М'яка луската хвоя біля основи гілок стає голковидною, колючою.

Ялівець пфітцеріана Голд Кост (Золотий Берег) рекомендується висаджувати на сонячних місцях, тому що у тіні він погано розвивається і втрачає золотистий відтінок хвої. Віддає перевагу свіжим, добре дренованим родючим грунтам, хоча може непогано рости і на досить бідних грунтах. Не переносить застійного перезволоження. Зимостійкий.

Juniperus pfitzeriana Gold Coast використовується для посадки на кам'янистих гірках, рокаріях, терасах, в композиціях з кущами і багаторічними трав'янистими.

Цена: 90,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Ялівець середній - Juniperus pfitzeriana Gold Coast (діаметр 20-25см, горщик 2л): купить можжевельник можжевельник можжевельник горизонтальный можжевельник обычный можжевельник оптом можжевельник пинга можжевельник средний цена можжевельник