Ялівець середній - Juniperus pfitzeriana Gold Star (діаметр 20-25см, горщик 2л)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Можжевельника    Луцк
90,00 грн.
Ялівець середній - Juniperus pfitzeriana Gold Star (діаметр 20-25см, горщик 2л) - Agrobiz.net
Характеристики
Высота: Среднерослый
Страна производитель: Украина

Описание

Juniperus pfitzeriana Gold Star - низькорослий хвойний вічнозелений кущ з розлогою кроною. Швидкість ростe 5-10 см на рік. Доросла рослина виростає до 2,5 м в діаметрі, висотою до 1 м. Хвоя має голчасту форму  з яскравим золотисто-жовтим забарвленням.

Ялівець пфітцеріана Голд Стар (Золота Зірка) віддає перевагу сонячним місцям, переносить легке затінення. У тіні саджати не рекомендується, тому що хвоя втрачає свій золотистий відтінок. До грунтів не вимогливий, але краще розвивається на легких, добре дренованих грунтах. Посухостійкий, але протягом 2 - 3 років після висадки на постійне місце потребує регулярного поливу. Морозостійкий.

Juniperus pfitzeriana Gold Star відмінно виглядає як в одиночних, так і в групових посадках, як грунтопокривна рослина. Підходить для вирощування в контейнерах.

Цена: 90,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Ялівець середній - Juniperus pfitzeriana Gold Star (діаметр 20-25см, горщик 2л): купить можжевельник можжевельник можжевельник горизонтальный можжевельник обычный можжевельник оптом можжевельник пинга можжевельник средний цена можжевельник