Ялівець середній - Juniperus pfitzeriana Mint Julep (діаметр 40-50см, горщик 5л)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Можжевельника    Луцк
180,00 грн.
Ялівець середній - Juniperus pfitzeriana Mint Julep (діаметр 40-50см, горщик 5л) - Agrobiz.net
Характеристики
Высота: Среднерослый
Страна производитель: Украина

Описание

Juniperus pfitzeriana Mint Julep - швидкозростаючий вічнозелений кущ з щільною, хвилеподібною, розлогою кроною. Вигнуті дугами гілки густо вкриті яскраво-зеленою лускатою хвоєю. У дорослому стані виростає до 2 м у висоту і 3,5 м в діаметрі. Хвоя луската яскраво-зеленого кольору, дуже декоративна. На тлі яскравої хвої досить ефектно виглядають округлі сизі ягоди. Плоди - великі 1,2 - 1,5 см синьо-сизі шишкоягоди.

Ялівець пфіцеріана Мінт Джулеп віддає перевагу сонячним місцям. Росте на всіх сухих і свіжих, помірно багатих поживними речовинами субстратах, від кислих до лужних. Стійкий до міських умов, до задимлення та забруднення міського повітря. Морозостійкий.

Juniperus pfitzeriana Mint Julep використовується для групових посадок, для посадки в кам'янистих садах. За допомогою декоративної стрижки цей сорт ялівцю легко перетворюється в неповторний садовий бонсай.

Цена: 180,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Ялівець середній - Juniperus pfitzeriana Mint Julep (діаметр 40-50см, горщик 5л): купить можжевельник можжевельник можжевельник горизонтальный можжевельник обычный можжевельник оптом можжевельник пинга можжевельник средний цена можжевельник