Ялівець середній - Juniperus pfitzeriana Old Gold (діаметр 15-20см, горщик 2л)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Можжевельника    Луцк
90,00 грн.
Ялівець середній - Juniperus pfitzeriana Old Gold (діаметр 15-20см, горщик 2л) - Agrobiz.net
Характеристики
Высота: Среднерослый
Страна производитель: Украина

Описание

Juniperus pfitzeriana Old Gold - один з кращих сортів ялівцю із золотистим окрасом. Завдяки яскравому забарвленню і щільній плоскій кроні, залишається високодекоративним на протязі цілого року. Щорічний приріст становить 5 - 7 см у висоту і 15 - 20 см в діаметрі. У 10-річному віці рослина досягає висоти 0,5 м і ширини 1 м, пізніше досягає висоти 1,5 м і діаметра крони до 2,5-3м. Хвоя золотиста, луската, з бронзовим відтінком, не втрачає свій колір на протязі всього року.

Ялівець пфітцеріана Олд Голд (Старе Золото) слід висаджувати виключно на добре освітлених ділянках. В іншому випадку листя втратить свій яскраво-золотистий відтінок. До речі, при підготовці до зими хвоя набуває бронзового відтінку - це сортова ознака. Навесні листя знову стане жовтим. Може рости на будь-яких грунтах, але найкраще розвивається на помірно родючих вологих грунтах. Не переносить застійного перезволоження. Морозостійкий.

Juniperus pfitzeriana Old Gold використовується для посадок на газоні поодиноко і групами, в альпінаріях. Підходить для вирощування в контейнерах для озеленення дахів, терас, лоджій і балконів. Має здатність очищати повітря від хвороботворних бактерій, відганяти деяких комах.

Цена: 90,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Ялівець середній - Juniperus pfitzeriana Old Gold (діаметр 15-20см, горщик 2л): купить можжевельник можжевельник можжевельник горизонтальный можжевельник обычный можжевельник оптом можжевельник пинга можжевельник средний цена можжевельник