Ялівець звичайний - Juniperus communis Hibernica (висота 30см, горщик 2л)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Можжевельника    Луцк
90,00 грн.
Ялівець звичайний - Juniperus communis Hibernica (висота 30см, горщик 2л) - Agrobiz.net
Характеристики
Высота: Среднерослый
Страна производитель: Украина

Описание

Juniperus communis Hibernica - чудовий хвойний вічнозелений, дуже елегантний кущ з густою колоновидною кроною. Прямі, щільно притиснуті до стовбура гілки, спрямовані вертикально вгору. Висота дорослої рослини - 3,5 м, діаметр - 1 м. Зростає порівняно швидко, а набравши максимальну для сорту висоту, починає ущільнюватися і розростатися в ширину. Річний приріст становить 15 см у висоту і 5 см в ширину. Хвоя в період росту зеленувато-сиза, а взимку темно-зелена, голчаста, не колюча. Шишки округлі, незрілі - зелені, зрілі - синювато-чорні, від 0,6 см до 0,9 см.

Ялівець звичайний Хіберніка краще висаджувати на сонячних місцях, допускається невелике затінення. До родючості грунту невимогливий, найкраще росте на легких, помірно вологих, добре дренованих грунтах. Дуже морозостійкий, але щоб уникнути відхилення і поломки гілок під вагою снігу, пізньої осені або на початку зими гілки краще зв'язати разом. Посухостійкий, але погано переносить сухість повітря.

Juniperus communis Hibernica завдяки своїй стрункій вузкоколоновидній кроні гарно виглядає як солітер на газонах. Чудово підходить для посадок невеликими групами, а також для створення ландшафтних композицій з хвойних і листяних дерев і кущів з різною архітектурою. При щільній посадці створює гарні живоплоти.

Цена: 90,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Ялівець звичайний - Juniperus communis Hibernica (висота 30см, горщик 2л): купить можжевельник можжевельник можжевельник горизонтальный можжевельник обычный можжевельник оптом можжевельник пинга можжевельник средний цена можжевельник